Pokec Hľadanie darčekov a Vianočný výpredaj 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť

holiday2019logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k Hľadaniu darčekov a Vianočnému výpredaju 2020
 
Nechcem zbytočne vytvárať novú tému tak sa to opýtam radšej tu. Prečo nejdú súpravy z Veľkonočnej tomboly 2020 predávať u obchodníka? Konkrétne Lovec odmien, Strojvodca lokomotívy a Vlakový sprievodca. Nestalo sa ešte aby ani jedna súprava z tomboly nebola predajná, nerozumiem tomu. Jedná sa o chybu a bude sa to tým pádom opravovať alebo je to tak zámerne?
 
Ja by som sa rád vyjadril u úlohe "Dvojitý problém"... Som aktuálne na queste "John si zlomil nohu" kde mám ísť k starej bani lenže tento zadávateľ sa mi ani len na mape nezobrazil, sice som si ho našiel sám ale nemám tam nič čiže sa tam ani nedá ísť.. Neviem či je tu ešte niekto kto mám podobný problém, ale ja sa vďaka tomuto neviem v úlohe posunúť. Ďakujem za preverenie :)
 
Ja by som sa rád vyjadril u úlohe "Dvojitý problém"... Som aktuálne na queste "John si zlomil nohu" kde mám ísť k starej bani lenže tento zadávateľ sa mi ani len na mape nezobrazil, sice som si ho našiel sám ale nemám tam nič čiže sa tam ani nedá ísť.. Neviem či je tu ešte niekto kto mám podobný problém, ale ja sa vďaka tomuto neviem v úlohe posunúť. Ďakujem za preverenie :)

Nevím, jak tady, ale na Betě ten problém mělo dost lidí.
 
preco nejdu kupovat vianocne vaky z rokov 2013, 2014, 2015,2016 ? vsak vam to moze byt jedno kazdy nech si kupi vak aky chce ludia si mozu doplnit touto formov aspon zbierky
 
Asi preto lebo 2013 by stál koľko 20upd ? To by sa innu moc nevyplatilo. Za mňa by som to bral mal by som aspoň o pár pušiek AQ viac ale taká je realita.
Pre tvoje doplnenie zbierky inno vymyslelo tie darčeky, tekvice, klasky a iné koniny čo môžeš nezištne zbierať pár krát do roka.
 
Naposledy upravené :
Asi preto lebo 2013 by stál koľko 20upd ?
Mňa staré veci a zbierky nezaujímajú, ale tiež nerozumiem prečo sa nedajú kúpiť aj staré vaky, 95% hráčov si to nekúpi, ale keď si to kúpi aspoň niekto tak fajn, je to bonus.. tie vaky netreba vytvárať, možno si to predstavujem príliš nereálne, ale stačí dať ctrl c a ctrl v, nastaviť cenu a je to.. no ak je za tým viac práce tak by som to aj pochopil.. ale aby som ti Andy odpovedal na otázku - staršie vaky nemusia byť nutne lacnejšie než novšie, kľudne by sa mohla stanoviť nejaká minimálna cena, napríklad každý vak starší než 4 roky by stál 30-40 upd/nug (oproti 50 čo je aktuálne najlacnejší vak, to až taký rozdiel nie je) a kto chce, nech si kúpi, kto nie tak nie..
 
To bola len rečnícka otázka. Oni to cenovo tak nastavili že ten najlacnejší stál koľko..40-50upd keď ešte boli. To znamená logicky že keby ich teraz pridali tak by museli stáť málo. Ja ti rozumiem čo myslíš svojou odpoveďou ja by som tiež bral tie vaky aj keby boli drahšie ako som písal...
 

Deleted User - 4

Hosť
Nuž ale očividne to nikto neopravil a pochybujem že aj opraví, ale necháme sa prekvapiť :D

Tam nebolo čo opravovať, stačilo si len prečítať oznámenie, tam to bolo presne napísané v poznámke, ako si sprístupniť zadávateľa úloh.

preco nejdu kupovat vianocne vaky z rokov 2013, 2014, 2015,2016 ? vsak vam to moze byt jedno kazdy nech si kupi vak aky chce ludia si mozu doplnit touto formov aspon zbierky

Nedajú sa kupovať, lebo ich neponúkli. Už som preposlal, že by bol o niečo také záujem, uvidíme pri ďalšej zimnej udalosti.

Nechcem zbytočne vytvárať novú tému tak sa to opýtam radšej tu. Prečo nejdú súpravy z Veľkonočnej tomboly 2020 predávať u obchodníka? Konkrétne Lovec odmien, Strojvodca lokomotívy a Vlakový sprievodca. Nestalo sa ešte aby ani jedna súprava z tomboly nebola predajná, nerozumiem tomu. Jedná sa o chybu a bude sa to tým pádom opravovať alebo je to tak zámerne?

Ďakujem ti za upozornenie, bude to zmenené v novej verzii :)

Verzia 2.141
Súpravy z Veľkonočného zúčtovania 2020
Súpravy Falošného hráča kariet, Lovca odmien, Vlakového sprievodcu a Strojvodcu lokomotívy je odteraz možné predať obchodníkovi.
 
Hore