Pokec Hľadanie darčekov - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť

logo_guft_hunt_2019.png


Priestor pre diskusiu, otázky, komentáre, spätnú väzbu k hernej udalosti Hľadanie darčekov
 

DeletedUser3733

Hosť
Aký máte približne drop na darčeky?
Mne to zatiaľ v priemere vychádza 7,5 prác (15 sekundových) na jeden balíček čo je 900 prác po 15 sek.
Uvidíme či to tak bude.
Predošlé akcie mali drop cez 10, teda aspoň ja som to tak mal.
 

Deleted User - 4

Hosť
A čo hovoríte na obsah darčekov, spokojní? Podarilo sa vám získať lístky a splniť bonusové úlohy na body schopností?
 

DeletedUser10071

Hosť
Obsah je celkom uspokojujúci, hlavne tá kniha receptov... ktorá mi samozrejme nepadla...
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Aký máte približne drop na darčeky?
Mne to zatiaľ v priemere vychádza 7,5 prác (15 sekundových) na jeden balíček čo je 900 prác po 15 sek.

Je možné, že bola šanca upravená, v minulej zberačskej udalosti sa hráči sťažovali, že sa ťažko hľadali tie klasy.
 

DeletedUser3733

Hosť
Obsah je celkom uspokojujúci, hlavne tá kniha receptov.

Bavíme sa o tej knihe, kde sú 4 recepty úrovne 600 alebo pridali aj tie novšie?
Lebo nájsť tie novšie s hodnotou cez 11K je celkom fuška a ani na trhu ich moc nevídať.
 

DeletedUser3733

Hosť
Dozbierané.
Na 120 darčekov som potreboval 845 prác po 15 sekúnd => 7,04
Drop sa určite zvýšil.
 

DeletedUser8003

Hosť
Ja som Knihu receptov našiel a dostal z nej Návod: Tvrdenie ocele (750) 12000 nákupka. Škoda, že som kuchár a nevyužijem ho :/ (Texas)

Menší dotaz Linteo. V každej tombole mám problém so zbieraním obrázkov zo zbieraných vecí.
Opäť sa mi stalo, že som otvoril 7 darčekov s obrázkami a dostal som 4 zelené a 3 modré darčeky. Na nijakom inom svete sa mi to nestáva, len na Texase. Potom musím zháňať po trhu ďaľšie a ďaľšie, nech dostanem 5 kusov. Veľa ľudí otvorí 5 a dostane 5 obrázkov -_- .
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
A ten dotaz je čo teda? Že prečo nemáš pri otváraní darčeka, v ktorom máš šancu, že ti padne jeden z obrázkov, rovnaké šťastie v každom hernom svete?
 

DeletedUser8003

Hosť
Vždy sa mi stane, že potrebujem na získanie úspechu s obrázkami neprimerane veľa predmetov, ako iní hráči. Keď sa pýtam na salóne, že koľko iným trebalo, povedia mi 5-6kusov, mne to bežne trvá cca 15, ktoré samozrejme nedostanem z nazbieraných darčekov a musím zháňať po trhu. Čo tam nie vždy nájdem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Možno ti všetci nepíšu pravdu. Keďže z tohto darčeka môže padnúť 1 obrázok z 5 možných, je 20% šanca na získanie konkrétneho obrázku. Je skôr šťastie, že si ich získal z menej pokusov.
 
Možno ti všetci nepíšu pravdu. Keďže z tohto darčeka môže padnúť 1 obrázok z 5 možných, je 20% šanca na získanie konkrétneho obrázku. Je skôr šťastie, že si ich získal z menej pokusov.
Takže aj keď vyzbieram všetky darčeky a nepadne mi 5 obrázkov, tak budem musieť ďalšie dokupovať, right?
 
Hore