Hľadanie v oznámeniach

Súhlasíte ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    4
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Navrhujem zaviesť možnosť hľadať v oznámeniach, kedysi dávno tu čosi také už bolo sa mi zdá.
Stačí len pridať jedno okienko vedľa http://prntscr.com/5albzs a v tom prvom by sa určilo z čoho sa má vyhľadávať a do druhého by sa ručne napísali buď nick hráča, s ktorým chcem oznámenie alebo práca, z ktorej oznámenia chcem vidieť.
 

DeletedUser

Hosť
Ty si zbytočný celý aký si ..
Tak či tak moje návrhy nikam neprejdu, ale to je jedno, kašlať na takéto fórum, čosi konštruktívne som tu nečítal už dlho, len pochlebovanie od pár jedincov a deti do 12 rokov, to je všetko čo sa tu dá nájsť.
 
Xrell, neviem čo hľadáš, zatiaľ tu len urážaš hráčov, poprosím ťa prestať s tým, výstrah si mal už dosť.
Nápady a návrhy sa posielajú do Inno, my už ale nemôžeme za to, že si tvoj nápad vývojári nevyberú, je to ich rozhodnutie, takže s tvojím rozhorčením nemáme nič my na fóre, taktiež nie Linteo.
Vďaka za pochopenie
PS: K tvojmu návrhu, si zrejme prvý, ktorého vidím, že zaujímajú nejak oznámenia do minulosti, ak chceš podobnú kolonku, napíš aj podľa čoho by to vyhľadávanie malo byť, nejaké kritériá, holé nápady majú len minimálnu šancu na úspech.
 

DeletedUser

Hosť
Môžeš mi tu tému zamknúť ;) Ja si už vyriešim po svojom čo potrebujem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore