Hacienda

Súhlasíte??


  • Celkový počet hlasujúcich
    54
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň s kamarátom sme vymysleli nápad ako spraviť THE-WEST záujímavejším... Vymysleli sme túto vec "Hacienda"... Každý hráč od 40 úrovne si môže založiť na The-West haciendu... kupoval by si v mestskom obchode dobytok a rôzne iné zvieratá... Bolo by to ako 2 sídla mesto a vlastná hacienda... Kto by haciendu nemal na mape by sa zobrazila ako práca a mohol by pracovať... Napr. čistiť stajne kŕmiť hydinu atď. ... Peniaze by išli dole z účtu majiteľa... A ten by mohol prijať alebo odmietnuť pracujúceho... Hacienda by mohla byť dobrým ziskom... Kúpiš dobytok bude mláďa predáš... Toto bol náš nápad mohol by sa uviesť po reštartovaní servera...

nemám nato pracovné body všetko urobím po vyhlásení ankety...ak to bude pozitívne
 

DeletedUser177

Hosť
Veľmi pekné, ale rozpíš to oveľa viac a potom vytvor obrázky
 

DeletedUser

Hosť
ano pokusim sa toto som spravil len tak ne rychlo...:--)
ale dakujem
 

DeletedUser4172

Hosť
Supr nápad:DAle pravda vytvoř obrázky nemusí se povést ale skus to:)
 

DeletedUser

Hosť
pokusim sa daako vytvorit tie obrazky ale moc dobry grafik v tom niesom:):D
 

DeletedUser

Hosť
celkom dobrý nápad, ale majiteľ môže aj vyhodiť hráča ktorý uňho pracuje???;):howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Nápad je dobrý, ale namiesto haciendy by som, tam dal ranč a hráči by tam mohli pracovať len keď im pošleš pozvánku. Lepšie by to podľa mňa bolo od 50 úrovne:)
 

DeletedUser

Hosť
dakujem za podporu:)...
ano aj tak som si myslel ze je lepsie ked sa to bude volat ranč
podla mna by to bolo dobre tak ako to je...pride ti oznameni ze: hrac xxxx ta poprosil ci by u teba nemohol pracovat...a on by si vybral pracu napr. cistit stajne, krmit hydinu,dobytok, stavat...
neviem ci od 50 urovne...dal som to na 40 takze neviem...ked som to vymyslel bol som prave 40 uroven teraz som 51...tak ano od 50 je to este lepsie...je to skoro presna polovicka:):--)
 

DeletedUser

Hosť
dakujem za podporu:)...
ano aj tak som si myslel ze je lepsie ked sa to bude volat ranč
podla mna by to bolo dobre tak ako to je...pride ti oznameni ze: hrac xxxx ta poprosil ci by u teba nemohol pracovat...a on by si vybral pracu napr. cistit stajne, krmit hydinu,dobytok, stavat...
neviem ci od 50 urovne...dal som to na 40 takze neviem...ked som to vymyslel bol som prave 40 uroven teraz som 51...tak ano od 50 je to este lepsie...je to skoro presna polovicka:):--)

plne súhlasim
 

DeletedUser177

Hosť
To s tou 50 úrovňou myslíš tak, že hráč by si až od tej úrovne mohol založi´t ranč/haciendu?
 

DeletedUser

Hosť
ja by som dal od urovne 40alebo az 35 ebo 50 to je moc ved aj 40 je uz vela
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore