Hledáme nového moderátora

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
HLEDÁME NOVÉ/HO MODERÁTORA/Y

Vážení hráči,

rádi bychom posílili naše řady o další nové tváře, jež by nám pomohly se správou fóra. Myslíte-li si, že na to máte a splňujete většinu z níže uvedených podmínek, napište mi (Shulík), prosím PM.

POŽADAVKY:
  1. Silné nervy, na fóru jsou hráči různého věku a herní vyspělosti, občas musíte něco vysvětlovat pomaleji
  2. Zkušenosti se hrou
  3. Přečtenou nápovědu a pravidla - tohle je ale snad samozřejmost
  4. Aktivita na fóru (nepotřebujeme někoho, kdo se sem přihlásí jednou za dva dny. Občasné výpadky jsou samozřejmě možné, ale dostabnete na starost své sekce a tam musí být pořádek.
  5. Slušné a inteligentní vystupování
  6. Znalost fóra (poslat PM, napsat topic, vyznat se v uživatelském panelu..)

Váš věk není stejně jako to, jestli jste Čech nebo Slovák, zase tolik podstatný, záleží spíše na rozumu. Ale samozřejmě je věk 18+ výhodou :)

Co by měl dopis obsahovat?
  • Váš věk
  • Vaše zkušenosti se hrou
  • Vaše zkušenosti s jinými fóry, popřípadě odkaz na Vaše profily na oněch fórech
  • Proč bychom měli vzít zrovna Vás? Nestyďte se a napište své výhody, jak byste mohli pomoci :)
  • Něco o Vás: Jaké umíte jazyky, co máte rádi za hudbu, co děláte ve volném čase..
  • Cokoliv dalšího, co si myslíte, že by Vám mohlo pomoci stát se moderátorem/kou.

Co by rozhodně neměl dopis obsahovat?
  • Pravopisné chyby, hrubky, nespisovná nebo vulgární slova (samozřejmě poznáme překlep)
  • Žádná pls, w ani rádoby cool zkratky. Uvědomte si, že si o Vás uděláme obrázek hlavně na základě dopisu


Ještě nevíme, kolik moderátorů hledáme, ale pravděpodobně to bude číslo mezi jedním a dvěma.



Konkurz končí tehdy, až najdeme dostatek lidí, se kterými budeme spokojeni :)



Ještě jednou opakuji, pište přímo mně PM zde na fóru.

S pozdravem,

Shulík
The West SK fórum hlavní moderátor
 

DeletedUser

Hosť
Ještě bych chtěl poprosit, abyste ode mě nečekali odpověď na Vaši zprávu.

Zprávu určitě přečtu, zapamatuji si a později třeba dám vědět, co dál :)
 

DeletedUser

Hosť
Konkurz skončil, gratuluji novému moderátorovi:

Petee


Ostatním děkuji za účast. Zkuste to zase příště, třeba to vyjde :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore