Hlody zo školy (vtipné hlášky, šplechy atď.)

Povedali ste v škole VY nejakú hlášku


  • Celkový počet hlasujúcich
    220
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
My sme mali na škole takého super učiteľa. Raz nám supľoval a dal nám robiť veľmi zmysluplnú činnosť. On niečo povedal a my sme mali napísať 1. čo nás pri tom napadne. No a povedal že NiNiNiNiNi. Všetci hneď začali písať, no v tom podotkol: Žiadne mená!.......a všetci sme začali škrtať.
 

DeletedUser4172

Hosť
práve som si spomenul na jednu veľmi vtipnú udalosť ktorá sa stala v škole počas veľkej prestávky: jeden z deviatakov nalepil nášmu riaditeľovi papierik ktorý sa často dáva nič netušiacim obetiam na ktorých bežne stojí: Kopnite ma do zadku no na tomto bolo napísané: Seknite ma v krížoch!!! Celá škola sa na ňom smiala :D :D ešte aj učiteľky :D :D samozrejme náš riaditeľ nie je žiadny suchár a tak to zobral s úsmevom a o týžden mal ten deviatak napísané na chrbte: daj sem tatranku :D :D

=D Tak tohle bylo dobrý, ten ředitel má štěstí že ho někdo do kříže nesek xD
 

DeletedUser

Hosť
My zas mávame vtipný dejepis:
ot. ako sa volal najkrajší zámok vo francúzsku?
od. Bastila
(bastila - najkrutejšie väzenie vo francúzsku)

a dalsi spoluziak povedal toto: revolucionári pozierajú deti :D
 

DeletedUser

Hosť
Deň po rodičovskom združení nám triedna na hodinu prišla s tým že ju bolí hlava a môj spolužiak na to: ,,To máte za to že ste žalovali, tak vám treba, tak vám treba!!!"
 

DeletedUser

Hosť
skutočný príbeh od bývalého spolužiaka Filipa.

kto založil rím?

hmm.. aha!.. Limes a Romanus.. :xdxdxd:


(pre nechapavych, limes romanus bola hradba okolo rímu)
 

DeletedUser

Hosť
skutočný príbeh od bývalého spolužiaka Filipa.

kto založil rím?

hmm.. aha!.. Limes a Romanus.. :xdxdxd:


(pre nechapavych, limes romanus bola hradba okolo rímu)

Limes Romanus boly hradby okoo celej rímskej ríše, niele okolo Ríma.:howgh:
 

DeletedUser10093

Hosť
:D To sme mali test z Austrálie že ako sa volá skala či čo to je také veľke je to čo má ráno žltú farbu na obed oranžovú a večer červenú... no meno toho nieje podstatné ale mali sme na teste že ako sa to volá? A spolužiak napísal Matka Božia :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore