Hodnosti v bojoch

  • Zakladateľ témy DeletedUser9978
  • Vytvorené

DeletedUser9978

Hosť
Ahojte,

mal by som návrh aby sa do bojov pridala ešte nejaká hodnosť napríklad plukovník alebo major :D lebo kapitán je pre mňa vysoká hodnosť a slobodník už malá... Neviem no veď posúďte sami :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Ahojte,

mal by som návrh aby sa do bojov pridala ešte nejaká hodnosť napríklad plukovník alebo major :D lebo kapitán je pre mňa vysoká hodnosť a slobodník už malá... Neviem no veď posúďte sami :)

No, ak je pre teba kapitán privysoká hodnosť, tak ťa chcem upozorniť, že major je vyššie postavený, a plukovník ani nehovoriac.
Čo sa týka návrhu nesúhlasím, nakoľko takýchto návrhov bolo veľmi veľa, lepšie prepracovaných a ani jeden neprešiel.
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by sa hodila nejaka hodnost ktora by nemohla babrat do rekrutu a hybala by sa pred slobodnikmi :)
 

DeletedUser

Hosť
zaloznik je nevyuzita hodnost (ak sa tak vola), tak preco neposunut rekrut o triedu nizsie? kapitanov na slobodnikov, slobodnikov na novacikov a novacikov na zaloznikov... tada, a mas hodnost ktora sa hybe pred slobodnikmi (kedze z nich su novacikovia) a nemoze babrat do rekrutu. :) a nemusi sa vymyslat x500 novych hodnosti :)
 

DeletedUser

Hosť
hej ale novacik v priapde potreby nevie napisat do chatu
 

DeletedUser

Hosť
sorry myslel som zaloznika,ten nevie pisat ani keby dam rights zradca ,tak ako zradca nevidi chat a keby to takto davam tak by si rekrut vypytat nevedeli ;)
 

DeletedUser

Hosť
Zaloznik nevidi chat? To sa mi nejako nezda, vsak to bola vzdy zradcovska vysada :) Ale ak to vravis...
 
Hore