Hráč, čo nevie kedy má dosť

Mali by byť väčšie postihy za úmyselné kazenie hry a upravené ceny za kopanie bojov?

  • Áno mali by byť väčšie postihy za kazenie hry!

  • Nie, je to taktika bojov!

  • Je mi to jedno.


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Ahoj, nie som síce inno zamestnanec, ale "mne sa páči iná vec", tak si založ topic, ďakujem. A ideálne aj tiket na podpore.
tak naco tu pises? nie nebudem pisat tiket, pokial sa jedna o vec urcenu pre cely svet kludne sa tu moze polozit otazka aj ohhladom pravidiel. robilo sa to od cias lintea tak neries :pff:
 
Mne sa skor paci ina vec, ako hraci davaju na salon nonstop moje fotky a videa :D. Hraci na natom rehocu a support nic razne nekona( mam na mysli ban). Preto mam otazocku na support a davam to tu verejne aj pre zvysok hracov. je to povolene ci zakazane? konecne sa vyjadrite priamo a nie raz tak a raz tak. dakujem.Lebo mi bolo nemcami povedane ze je to velmi zavazne porusenie pravidiel. Len u nas nikto nevie. Fakt tomu nerozumiem a rad by som.o_O kazdopadne pokial je to dovolene tak zacnem aj ja sirit mena, adresy a fotky hracov ako to robia mne. Je to velmi prijemna vec, zvlast este ked sa vam posmievaju ze im support nic neurobi.
edit: reagujem len na odpoved zamestnanca inna, na hlupe spamy neodpovedam.
7:30 hard work baby
 
Hore