Hráč, čo nevie kedy má dosť

Mali by byť väčšie postihy za úmyselné kazenie hry a upravené ceny za kopanie bojov?

  • Áno mali by byť väčšie postihy za kazenie hry!

  • Nie, je to taktika bojov!

  • Je mi to jedno.


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Pán luFko,
na základe Vašeho permanentého udelovania zradcu voči mojej osoby, sa nebude voči tomuto vyjadrovať. Myslel som, že dostanete rozum tiež ako mesto ale očividne stále neviete prekusnúť to, ako dobre som velil a hráč Berlin na moje velenia len nadviazal takým istým spôsobom, neustále bojujete proti mne , ja sa len bránim voči tlaku z Vášho mesta, ktorý je na mňa vyvíjaný. Ďalej stojí za zmienku ako ste vy pán luFko, zháňali reálnu fotku slečny s9ldier, za ktorú ste ponúkali finančný obnos.
 
Ďalej stojí za zmienku ako ste vy pán luFko, zháňali reálnu fotku slečny s9ldier, za ktorú ste ponúkali finančný obnos.
Ahoj, vlákno sa venuje úplne inej problematike, pokojne vytvor jedno špeciálne na toto. Jednalo sa o stávku, pri ktorej o tom bola oboznámená i daná osoba o ktorú sa jednalo. Ďalej sa jednalo o "finančný obnos" hernej meny, konkrétne 2 000 000$. Tým by som to uzavrel.

Pán luFko,
na základe Vašeho permanentého udelovania zradcu voči mojej osoby, sa nebude voči tomuto vyjadrovať.
Snažil som sa o diskusiu s tebou o tom, či zvládneš byť na boji normálny, neodpísal si a tak si dostal zradcu. Od toho boja sa správaš ako zmyslov zbavený a očakávaš normálny prístup. Odporúčam navštíviť špeciálneho pedagóga, alebo psychológa zo začiatku. A nie, nemyslím to ako urážku, no očividne musíš mať problémy, nakoľko si sa nakoniec vyjadril.

...neustále bojujete proti mne , ja sa len bránim voči tlaku z Vášho mesta, ktorý je na mňa vyvíjaný.
Nikto proti tebe nebojuje, proste si dostal zradcu preto, ako si sa správal a teraz rozposielaš screenshoty obsahujúce off pohyb + stranu, z ktorej sa stavia útok, čo dokáže na takomto vyvíjajúcom sa svete poskytnúť obrovskú taktickú výhodu.
Proti kopaniu bojov si sa tu ohradzoval sám a písal si aké je to hrozné a ako by to malo byť trestané viac*. Teraz sa takýmto kopaním bojov vyhrážaš sám, čo si o tom človek má napokon myslieť? Zamysli sa a prestaň ty sám kaziť ľuďom zážitok z hry. Správaj sa aspoň trochu v norme a nebude problém s tebou kooperovať. Vieš, že osobný problém s tebou absolútne nemám, tak si to nekazme na tejto úrovni, ktorá sa týka bojov. Verím, že časom dokážeme nájsť spoločné slovo aj bez toho, aby tomu musela predchádzať intervencia zo strany, ako si ich ty sám nazval, "tam hore".

*
Prosím vedenie tejto hry, aby rázne zakročili proti takýmto jedincom, čo kazia aj tým posledným aktívnym hráčom hru! ĽUDIA CHCÚ HRAŤ!!!
 
Pán školák luFko,
ja som si s Vami nepotykal za prvé, za druhé, keby ste boli taký dobrý , tak mi nedáte toho zradcu, to že neodpisujem , viete aj aj keď som online, nie vždy som za počítačom ako vy niektorí , ktorý máte za potrebu hrať len online hru a byť na nej varení, pečení. Za ďalšie navštívim ho, až keď tam pôjdeme spolu nakoľko máte poruchu osobnosti, resp. máte v sebe viac osobností ako bežný človek. To že s Vami ako mestom nechcú ľudia bojovať je Váš problém :) spravili ste si to sami, teda vy nie pán luFko, lebo Vy ste boli vtedy asi niekde inde, už neviem kde lebo ste falošný jak koberec z grizlyho v Henryho salóne.
 
Pán školák luFko,
ja som si s Vami nepotykal
Neviem. Opäť odbáčaš od témy, wonder. Vykrúcaš sa ako had, ktorého so mnou tak rád spájaš.

...keby ste boli taký dobrý , tak mi nedáte toho zradcu, to že neodpisujem , viete aj aj keď som online, nie vždy som za počítačom ako vy niektorí , ktorý máte za potrebu hrať len online hru a byť na nej varení, pečení.
Nemôžem zmeniť rek, pokiaľ ti ho dá veliteľ, ktorý si ťa na boji neželal. Je to jednoduché. Keby som velil ja, tak by si ho nemal. No volá sa to hierarchia.

Za ďalšie navštívim ho, až keď tam pôjdeme spolu nakoľko máte poruchu osobnosti, resp. máte v sebe viac osobností ako bežný človek.
Toto som ti bohužiaľ vyvrátil, nakoľko som takéto vyšetrenie absolvoval kvôli človeku v rodine s podobnou psychickou vadou. Preto sa o teba bojím, lebo viem, že to takíto ľudia nemajú ľahké. Ako vravím, nebolo to myslené ako urážka, ale ako starosť.

To že s vami ako mestom nechcú ľudia bojovať je váš problém :) spravili ste si to sami, teda Vy nie pán luFko, lebo Vy ste boli vtedy asi niekde inde, už neviem kde lebo ste falošný jak koberec z grizlyho v Henryho salóne.
K faloši. Snažím sa byť čo najúprimnejší a častokrát na to doplácam, keďže potom poviem aj také veci, ktoré by som nechcel. To, že človek zmení na niekoho názor je úplne normálne. Stačí sa riadiť vlastnou skúsenosťou a nie tým, čo mu povedia ostatní. Stalo sa to aj niektorým ľuďom, ktorých by som označil za kamarátov. Ich postoj ku mne sa zmenil, keďže som sa zmenil ja. Mal som na to pádny dôvod o ktorom ty vedieť nemusíš.

Ale späť k tomu, prečo vôbec táto téma vznikla a bol by som rád, keby sa už neodbáčalo.
Čo v prípade toho, že sa hráč prihlási do útoku a po salóne začne rozposielať screenshot rozostavenia útoku? Na novších svetoch rozhoduje každá maličkosť. Bude aj takéto kazenie hry, inak povedané griefing časom trestaný? Čo s tým máme robiť? Tikety sú zbytočnejšie ako hádzanie hrachu o stenu, pretože tam sa ozaj nič nedeje. Zvládneme v tej hre posunúť aspoň pravidlá a dodržiavať slušné správanie? Či ozaj človek, ktorý sa vyjadrí vulgárne musí automaticky dostať 5 dní ban, ale niekto, čo systematicky kazí svet je v pohode?

Ďakujem za zodpovedanie otázok. Dovolil som si znovu písať do tejto témy, aby si aj iní ľudia vedeli urobiť obraz o tom, ako rýchlo sa vie situácia zvrtnúť. :)
 
ja neporušujem nič, taktiež častokrát dávate screeny napr. na awesomii kto kde stoji a koľko vás je na ktorej strane :) takže robím prakticky to isté a môžem povedať , že aj vy griefujete :) amen
 
a nezabúdaj koho máš v meste , najväčšieho kopáča na the-weste :) tak skús ísť od svojich dovidenia lufko a ešte raz si vyprosujem to tykanie
 
Pán luFko,
na základe Vašeho permanentého udelovania zradcu voči mojej osoby, sa nebude voči tomuto vyjadrovať. Myslel som, že dostanete rozum tiež ako mesto ale očividne stále neviete prekusnúť to, ako dobre som velil a hráč Berlin na moje velenia len nadviazal takým istým spôsobom, neustále bojujete proti mne , ja sa len bránim voči tlaku z Vášho mesta, ktorý je na mňa vyvíjaný. Ďalej stojí za zmienku ako ste vy pán luFko, zháňali reálnu fotku slečny s9ldier, za ktorú ste ponúkali finančný obnos.

Wonder, to nebolo velenie, ale zámerný spam. Začal si tým, že si na Salón vložil screen ako sme rozostavený (nie prvý krát) a o preposielaní rozkazov z bojového chatu na salón škoda reči... Nikto ťa o velenie nežiadal, začal si svojvoľne veliť na cudzom boji. Asi máš selektívne výpadky pamäti, každopádne Berlin velil od prvého kola a jediné, čo si robil ty, bola akurát tak snaha sabotovať boj. A za toto správanie si si vyslúžil zradcu na bojoch.
Takže sa prestaň chovať ublížene a postav sa k tomu ako chlap a priznaj si, že si sa správal toxicky.
 
Wonder, to nebolo velenie, ale zámerný spam. Začal si tým, že si na Salón vložil screen ako sme rozostavený (nie prvý krát) a o preposielaní rozkazov z bojového chatu na salón škoda reči... Nikto ťa o velenie nežiadal, začal si svojvoľne veliť na cudzom boji. Asi máš selektívne výpadky pamäti, každopádne Berlin velil od prvého kola a jediné, čo si robil ty, bola akurát tak snaha sabotovať boj. A za toto správanie si si vyslúžil zradcu na bojoch.
Takže sa prestaň chovať ublížene a postav sa k tomu ako chlap a priznaj si, že si sa správal toxicky.

:DDD velil od prveho kola? :D došiel tak v osmom a hned ma lufo vymazal a začal tam mi berlin nadavať do K... , a pod. čo vyústilo k tomu zbytku. ja som velil do vtedy kym nedošiel ale už máš asi toho nemca :)
 
inak Vaše veličestvo luFko, také obrázky bojov nájdeme na google v sekcii obrázky mnoho aké postujem ja s tými bojmi , nemáte reálny dôkaz že to môže byť z bojov na juarezi, texase alebo dela a podobne, takže ma tu neobviňujte krivo :)
 
:DDD velil od prveho kola? :D došiel tak v osmom a hned ma lufo vymazal a začal tam mi berlin nadavať do K... , a pod. čo vyústilo k tomu zbytku. ja som velil do vtedy kym nedošiel ale už máš asi toho nemca :)

Áno, velil od prvého kola, začali ste veliť v rovnakej minúte... Nerozumiem prečo si proste nepriznáš chybu a namiesto toho sa snažíš robiť zo seba neviniatko.
Tak čo to bude Wonder? Ten nemec alebo klamstvo :zmurk:
 
inak Vaše veličestvo luFko, také obrázky bojov nájdeme na google v sekcii obrázky mnoho aké postujem ja s tými bojmi , nemáte reálny dôkaz že to môže byť z bojov na juarezi, texase alebo dela a podobne, takže ma tu neobviňujte krivo :)

Stačí, že to vieme my hráči, ktorí sme na tých bojoch boli. Pred kým tu teraz hráš divadielko? :D My vieme čo si robil, my sa tu nepotrebujeme obhajovať...
 
Hore