Hráč, čo nevie kedy má dosť

Mali by byť väčšie postihy za úmyselné kazenie hry a upravené ceny za kopanie bojov?

  • Áno mali by byť väčšie postihy za kazenie hry!

  • Nie, je to taktika bojov!

  • Je mi to jedno.


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Wonder asi sám zabudol, že týždeň späť to riešil on sám a jeho mentálna úroveň ho tlačí k takýmto veciam. Máme nejakú spätnú väzbu, Crony? Posunuli ste sa niekam v oblasti riešenia takto problematických hráčov?
Čo v prípade toho, že sa hráč prihlási do útoku a po salóne začne rozposielať screenshot rozostavenia útoku? Na novších svetoch rozhoduje každá maličkosť. Bude aj takéto kazenie hry, inak povedané griefing časom trestaný? Čo s tým máme robiť? Tikety sú zbytočnejšie ako hádzanie hrachu o stenu, pretože tam sa ozaj nič nedeje. Zvládneme v tej hre posunúť aspoň pravidlá a dodržiavať slušné správanie? Či ozaj človek, ktorý sa vyjadrí vulgárne musí automaticky dostať 5 dní ban, ale niekto, čo systematicky kazí svet je v pohode?

Ďakujem za zodpovedanie otázok. Dovolil som si znovu písať do tejto témy, aby si aj iní ľudia vedeli urobiť obraz o tom, ako rýchlo sa vie situácia zvrtnúť. :)

No je to odveci že za nadávanie dostaneš ban, niekto aj permanentný....... Ak má niekto ťažký deň dojde po celodennej robote a trocha vypustí paru...a niekto ho veľkodušne nahlási.... Aj takýmto štýlom prichádza hra o aktívnych hráčov. Na to boli tie body dobré, že ak si nadával dostal si body a vedel si že si máš dať nabudúce pozor. Dnes si niekto otvorí ústa a hneď perma.... Prípadne ako písal LUFKO, takýto záškodníci sa neriešia a potom sa čuduj svete že nové svety sú po polroku polomŕtve.

Inak ma ale prekvapuje INNO, že sa to nerieší vôbec......
 
Ahoj Crony, bude aj vyjadrenie k problematike? Stačí malý update či sa to preberalo alebo nie, pretože takto to opäť pôsobí dosť neprofesionálne a zle. Meme je iba na zhrnutie situácie, nie na urazenie. Ale tak.. Možno dostanem ban na fórum. :/

dsadafasgas.png
 
Naposledy upravené :
Lufo ty neprestanes urazat a osocovat , o co ti ide? Kazdeho atakujes verbalne, vsetko sa da aj slusne riesit nejakym kompromisom , no v tvojom pripade take nepoznas a musis len atakovat kazdeho, ktory ti je nesympaticky a lepsi od teba
 
A cakam ospravedlenie este za tie krive obvinenia, lebo taky obrazkov bojov na googli ako som ja udajne postoval na chat ako ty tvrdis je vela a kludne si mozem narobit screenov z googla kolko chcem aj taktik duelov atd. Na google je tolko obrazkov, s ktorymi sa da pracovat ze az
 
Ako si môžeš všimnúť, Wonderove príspevky sú plné provokácií a snahy o "ublížený plač". Je len otázka času, kedy sa to opäť zvrtne k niečomu zlému. Ako som už avizoval v staršom príspevku.

Zamysli sa a prestaň ty sám kaziť ľuďom zážitok z hry. Správaj sa aspoň trochu v norme a nebude problém s tebou kooperovať. Vieš, že osobný problém s tebou absolútne nemám, tak si to nekazme na tejto úrovni, ktorá sa týka bojov. Verím, že časom dokážeme nájsť spoločné slovo aj bez toho, aby tomu musela predchádzať intervencia zo strany, ako si ich ty sám nazval, "tam hore".

Snažíme sa nájsť spoločnú reč a momentálne vidíš, aká je situácia. Neustále provokácie, podpichovanie a čisté znechucovanie z jeho strany. Sú vecné dôkazy proti tomuto hráčovi a je ozaj len otázkou času, kedy sa to zvrtne a odoženie ďalších hráčov. Preto som sem opäť, aj keď nerád, napísal, pretože sa na Juareze cítime byť v časovej tiesni pri ľuďoch takéhoto kalibru. Ďakujem za odpoveď Crony.
 

Crony

Člen tímu
Zdravím,
komunikácia s Inno naďalej prebieha. Máme prisľubené aspoň informácie o progrese a smere, akým spôsobom budeme postupovať. A keď ich budem mať, budete prví, kto sa ich dozvie.
Akékoľvek nahlásenie porušenia pravidiel hry, alebo správania sa, preverujeme rovnako a v súlade s pravidlami, a podľa závažnosti či frekvencie, sa snažíme vždy najprv hráčov upozorniť. Ak to situácia dovoľuje.
A bol by som naozaj rád, ak by sme sa v tejto téme vyhli opätovným vzájomným slovným prestrelkám, ktoré s ňou nemajú nič spoločné. Ďakujem
 
Zdravím,
komunikácia s Inno naďalej prebieha. Máme prisľubené aspoň informácie o progrese a smere, akým spôsobom budeme postupovať. A keď ich budem mať, budete prví, kto sa ich dozvie.

Pekný neskorší večer. Máš aj nejaký odhad časového horizontu? Či je to priamo na INNE a ich vnútorných postupoch, ktoré nás môžu držať v bezvýchodiskovej situácii aj dlhšiu dobu?

Akékoľvek nahlásenie porušenia pravidiel hry, alebo správania sa, preverujeme rovnako a v súlade s pravidlami, a podľa závažnosti či frekvencie, sa snažíme vždy najprv hráčov upozorniť. Ak to situácia dovoľuje.

O to sa snažíme, avšak v pravidlách takéto správanie nie je definované ako zakázané a z toho dôvodu vzniklo toto fórum.

A bol by som naozaj rád, ak by sme sa v tejto téme vyhli opätovným vzájomným slovným prestrelkám, ktoré s ňou nemajú nič spoločné. Ďakujem

Dovolil by som to preformulovať na "slovné útoky". Nakoľko mnoho z nás sa tu snažilo držať témy a dosiahnuť spoloční konsenzus pri riešení tejto problematiky.


Každopádne ďakujem za odpoveď. :)


/edit: Rozhodne tu nepotrebujeme lov na bosorky a podobné veci, no v momentálnej situácii sú nové svety neskutočne krehké a hráči, ktorí si povedia, že sa budú správať týmto spôsobom môžu poškodiť dobré meno nielen hre, ale aj INNU ako celku, keďže tým poukážu na diery v pravidlách a ťažkopádne riešenie problémov týkajúcich sa správania. Je myslím nepochopiteľné trestať hráčov okamžitými banmi za vulgárne vyjadrovanie, pokiaľ niekto kazí hru viac ako je len slovko v chate a veselo si, ako by Bill Greenhorn povedal, behá po prérii a užíva si slnečné dni s jeho kovbojským klobúkom mimo žalára.
 
Hovori lufko ktory reportoval 24/7 hracov ako magii a zblnk kym nedocielil ich bany dalsia vec ked uz sme pri tomto reportovani , preco za kazdy vulgarizmus, ktory nahlasim mi pride odozva, ze sa nejedna o nevhodne vyjadrovanie, ci to uz mozem vypisovat na salone podobne vulgarizmy ako iny hraci, pripadne dostkrat sa objavaju aj potlacanie ras a sexualne narazky , na ktore mi pride zakazdym odozva ze sa nic nestalo poprosim o vyjadrenie aj k tomuto Crony preco je tomu tak ked hraci ktory neustale nadavaju obchdzaju trestom
 
moj nazor je jednoznaci, naco poukazovat na inych, urobte si poriadok najprv vo svojom dvore a potom poukazujte na inych ----- ze ten to tamten zas to ,teraz sa nechcem zastavat Agresora ale ak je to v sulade s pravidlami co riesite nech kope boje ako prekopnuty raz ho to omrzi , a kto nechce nech nehra je demokracia slobodne sa rozhodnite
 
Wonder asi sám zabudol, že týždeň späť to riešil on sám a jeho mentálna úroveň ho tlačí k takýmto veciam. Máme nejakú spätnú väzbu, Crony? Posunuli ste sa niekam v oblasti riešenia takto problematických hráčov?
Čo v prípade toho, že sa hráč prihlási do útoku a po salóne začne rozposielať screenshot rozostavenia útoku? Na novších svetoch rozhoduje každá maličkosť. Bude aj takéto kazenie hry, inak povedané griefing časom trestaný? Čo s tým máme robiť? Tikety sú zbytočnejšie ako hádzanie hrachu o stenu, pretože tam sa ozaj nič nedeje. Zvládneme v tej hre posunúť aspoň pravidlá a dodržiavať slušné správanie? Či ozaj človek, ktorý sa vyjadrí vulgárne musí automaticky dostať 5 dní ban, ale niekto, čo systematicky kazí svet je v pohode?

Ďakujem za zodpovedanie otázok. Dovolil som si znovu písať do tejto témy, aby si aj iní ľudia vedeli urobiť obraz o tom, ako rýchlo sa vie situácia zvrtnúť. :)


Preposielanie taktiky, preposielanie velenia alebo scren rozostavenia hračov je podla mna porušenie pravidiel tušim aj jeden nemenovany dostal za to bodik na dela
 
Hore