Hráč, čo nevie kedy má dosť

Mali by byť väčšie postihy za úmyselné kazenie hry a upravené ceny za kopanie bojov?

  • Áno mali by byť väčšie postihy za kazenie hry!

  • Nie, je to taktika bojov!

  • Je mi to jedno.


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Preposielanie taktiky, preposielanie velenia alebo scren rozostavenia hračov je podla mna porušenie pravidiel tušim aj jeden nemenovany dostal za to bodik na dela

V tomto prípade to nebolo riešené a bolo to ako zo strany Wondera, tak aj zo strany Zorra. Raz na jednej, potom na druhej strane. Tak, aby neostali nič dlžní. Situácia sa však na bojoch zlepšila, vďaka Wonder, čiže už to netreba konkretizovať. Skôr by ma zaujímal nejaký ten update po stránkach pravidiel hry.

@Crony , postúpili nejak vaše "rokovania" s innom o možných sankciách a riešeniach? :) Pýtam sa, lebo by tie veci mohli byť do rozbehu "ďalších svetov" kľúčové ;)
 
No môžeš si vybrať......
§4 Je zakázané: diskriminovať hráčov na základe ich pôvodu, rasy, náboženstva, viery, pohlavia, veku alebo inej relevantnej kategórie Dá sa to vysvetliť aj tak že diskriminuješ protistranu ak prezradíš ich taktiku strane druhej.

§5 Pushing : Konkrétne, hráč sa nesmie zúčastniť vopred dohodnutého duelu, odmeny za ulovenie, boja o pevnosť alebo dobrodružstva, a poskytnúť alebo získať od protivníka nadmerné počty bodov skúseností, peňazí, predmetov, veteránskych bodov. Ak teda prezradíš protistrane taktiku ich boja alebo z ktorej strany idú, môže sa to brať aj tak že si sa vopred dohodol so stranou druhou napríklad pre ľahšiu prípadnú výhru.

a V neposlednom rade už keď si hore menované vyložíš ako chceš po svojom je tu §9 Fair play - Hrať treba poctivo a netreba kaziť hru iným.
 
Support x krat povedal ze je to dovolene. Inno nemecke povedalo x krat ze je to dovolene. Robi sa to uz 10 rokov a je to dovolene. Cize pises nepravdy. Nehraj sa na cloveka ktory si vymysla ako interpretovat pravidla:sibko:Je to iba chyba miest ze naberu hocikoho, kludne aj druhu stranu.
 
Naposledy upravené :
Nehrám sa na nič..... Snažil som sa len doplniť Exeho a nejako slušne argumentovať, i keď si nie som istý či myslel konkrétne pravidlá, ktoré som vymenoval.
 
Nechajte ho už na pokoji ten obmedzenec potrebuje asi pozornosť inak by to nerobil je to smutné kam ďaleko to až zašlo ale keď niekto ma pomýlenú hlavičku tak s tým ťažko niečo spraviť.
 
Mne sa skor paci ina vec, ako hraci davaju na salon nonstop moje fotky a videa :D. Hraci na natom rehocu a support nic razne nekona( mam na mysli ban). Preto mam otazocku na support a davam to tu verejne aj pre zvysok hracov. je to povolene ci zakazane? konecne sa vyjadrite priamo a nie raz tak a raz tak. dakujem.Lebo mi bolo nemcami povedane ze je to velmi zavazne porusenie pravidiel. Len u nas nikto nevie. Fakt tomu nerozumiem a rad by som.o_O kazdopadne pokial je to dovolene tak zacnem aj ja sirit mena, adresy a fotky hracov ako to robia mne. Je to velmi prijemna vec, zvlast este ked sa vam posmievaju ze im support nic neurobi.
edit: reagujem len na odpoved zamestnanca inna, na hlupe spamy neodpovedam.
 
Jarko keď máš fotku alebo video verejné, može ju/ho zdielať kto chce kde chce, nikto ťa nenútil niekde dať video, alebo nahrať fotku, preto existuje nastavenie súkromia. Keď chceš ale robiť zo seba šaša čo nevie papať zmrzlinu alebo čo 7:30 hard workuje, je to tvoje rozhodnutie.

Je na to aj zákon, hovorí niečo podobné len sa ti to snažím vysvetliť aby si to pochopil aj ty, jednoduchší jedinec.

Užívaj v Azkabane :ahaok:
 
Jarko keď máš fotku alebo video verejné, može ju/ho zdielať kto chce kde chce, nikto ťa nenútil niekde dať video, alebo nahrať fotku, preto existuje nastavenie súkromia. Keď chceš ale robiť zo seba šaša čo nevie papať zmrzlinu alebo čo 7:30 hard workuje, je to tvoje rozhodnutie.

Je na to aj zákon, hovorí niečo podobné len sa ti to snažím vysvetliť aby si to pochopil aj ty, jednoduchší jedinec.

Užívaj v Azkabane :ahaok:
Magino dakujem ze si sa zapojil hlbokou myslienkou na moju otazku avsak ak sa naurazis tvoje nazory na pravidla nebudeme riesit kedze co len ja viem si mal dokopy 5 perma. a prepac ze som taky jednoduchy, kazdopadne to staci aby som ta daval v dueloch ako vcera ...
 
Hore