Hráčske poznámky

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    27
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak ma napadlo že hráči si nemajú kam zapisovať udalosti a rôzne veci ako napríklad komu sú koľko dlžný, užitočné web stránky atď. Môžu si to napísať do profilu ale tam to každý vidí. Preto by sa do hry mohol pridať akýsi poznámkový do ktorého by si hráč mohol veci zapisovať s tým, že by ich videl len on.

Ak dáte nie, napíšte prečo!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Niečo podobné tu už napísal MarcusJohnyEvans. Ale nápad je to dobrý, napríklad ja stále vidím po profiloch hráčov že nejaký hráč je im dlžný toľko a toľko dolárov, no a keby boli tie poznámky, ten hráč čo je dlžný doláre by si to zapísal do poznámok a ten hráč čo má dostať tie doláre nemusí si to písať do profilu že mu je ten hráč dlžný doláre.
 

DeletedUser7565

Hosť
zbytočnosť. ja by som to osobne nevyužíval a nevyužívam to ani na Divokých kmeňoch. možno to je pre niekoho potrebné ale ja to nepotrebujem tak preto nie :)
 

DeletedUser

Hosť
To že to ty nevyužívaš je tvoja vec...ale ak to nemieniš využívať a nevadí ti to, nedávaj nie ale nehlasuj.
 

DeletedUser7779

Hosť
zbytočnosť. ja by som to osobne nevyužíval a nevyužívam to ani na Divokých kmeňoch. možno to je pre niekoho potrebné ale ja to nepotrebujem tak preto nie :)

Milan, ty to možno nepotrebuješ ale ostatní hráči by to chceli a aj by im to pomohlo. :)
 

DeletedUser

Hosť
zbytočnosť. ja by som to osobne nevyužíval a nevyužívam to ani na Divokých kmeňoch. možno to je pre niekoho potrebné ale ja to nepotrebujem tak preto nie :)

nooo, ja nevyužívam duely, viac menej by ich mohli zrušiť :)...chápeš? to, že by si niečo nevyužil neznamená, že to neni dobrý nápad :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ma napadlo že hráči si nemajú kam zapisovať udalosti a rôzne veci ako napríklad komu sú koľko dlžný, užitočné web stránky atď. Môžu si to napísať do profilu ale tam to každý vidí. Preto by sa do hry mohol pridať akýsi poznámkový do ktorého by si hráč mohol veci zapisovať s tým, že by ich videl len on.

Ak dáte nie, napíšte prečo!

stačilo by trošíčku hľadať - http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=272251&postcount=8

Táto vec už dlho je
 

DeletedUser

Hosť
JJ ale to som si všimol až keď to tu bolo rozpísané. Proste do hry sa to hodí a ostáva len dúfať že InnoGames to do hry čo najskôr pridá. Môžete LOCK.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore