Hromadné použitia/remeslo

Zdravím.

Odkedy som začal častejšie robiť prácu Viesť obchodnú kanceláriu, začali sa mi kopiť batohy s obyčajným produktom. Je to trochu otrava, keď po pár týždňoch potrebujem nejaký produkt a chcem ho skúsiť získať z batohu namiesto z práce a mám tam 100 tašiek. Zaberie to veľa času poodklikávať, pritom si myslím, že by bolo oveľa jednoduchšie mať možnosť zadať, koľko batohov sa otvorí a potom by to vypísalo všetko v jednom okne. Bolo by to prehľadnejšie a rýchlejšie zároveň, plus si myslím, že by to vyžadovalo menej serverových výpočtov.

Podobnú vec by som uvítal aj pri remesle. Vyrábať väčšie množstvá produktov je otrava, lebo už po 20 to padne a nemôžem ďalej vyrábať. Navyše si zahlcujem Oznámenia desiatkami zbytočných oznámení o tom, že som vyrobil produkt. Takže by bolo super, keby sa dal vybrať počet produktov, ktoré chcem vyrobiť. Následne by sa požiadavka odoslala na server, ktorý by iba určil, koľko bude výnimočných výsledkov a ktoré dajú bod výroby a nakoniec by to vypísalo všetko do jedného oznámenia. Tam by bol uvedený počet získaných skúseností, počet získaných bodov výroby a počet vyrobených produktov.
 

DeletedUser

Hosť
v tomto s tebou súhlasím,to otváranie batohu po jednom znervózňuje aj mňa.
 

DeletedUser8766

Hosť
OMG ... ludia ... vy nemáte radi darčeky ?? ... prekvapenia ?? .. ved je to zábava/hra :D
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm, čo takto vrátiť vyrábanie vecí na 5 min ? To určite nikomu padať nebude :D
Nechápem, ten kto zažil vyrábanie v remesle raz za ak dobre pamätám za pár minút, tomu to teraz isto nevadí :( a nekliká do ošalenia aby za 1 min. vyrobil 100 vecí :(

Sa zamyslite :(
 

DeletedUser

Hosť
ja som myslela len na batohy z kancle..tiež ich zvyknem mať okolo 500 a po jednom to odklikávať sa mi nechce...na remeslo či iné veci som vobec nemyslela...tie mi nevadia absolútne
 
No, keď som masívne vylepšoval remeslo, tak som naraz vyrábal aj 200 predmetov a vtedy by som dal neviem čo za to, aby som to nemusel po jednom odklikávať.
 

DeletedUser10936

Hosť
takto vám poveiem, môžme byť radi že to nie je ako v starej verzii keď sa 1 vec vyrábala 5 min :/
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja som za, akurát si tam mohol šľahnúť nejakú anketu, niekomu sa nechce písať, ale jeden klik by spravili, aspoň by potom bolo vidno či je o to záujem, veľa dobrých drobných nápadov tu hnije na fóre a Inno to nejako nezaujíma, hlavne treba nové súpravy :xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
a máme to tu až na to že sa nič nezmenilo. nemôžem napísať koľko chcem ale klikať a vždy po výrobe sa to dá na 1 čiže urobím tolko isto klikov ako normálne predtým
 
No nieje to az take zle. tiez som na to klikal ze prepisem pocet ale neslo to. zostava len klikat. Ale aj tak je to lepsie ako predtym. Klikanie poctu nesposobi zamrznutie systemu. aj ked to naklikane mnozstvo by tam mohlo zostat. taktiez funguje kriticky uspech pri vyrobe coho som sa obaval ze nebude ale funguje. Sice raz mi dalo za 100 +5 dalsich a na druhy krat az 13 takze tak. Inak je to v pohode
 

DeletedUser

Hosť
No, ja som to chcela pri batohoch a tam to ostalo nezmené....remeslo mi nevadilo, čo už
 

DeletedUser6273

Hosť
a ja som to chcel na nákup vecí v obchode a tiež to ostalo nezmenené... čo už
 
Hore