Ide vám teraz the west?

DeletedUser

Hosť
mne to robí ,keď je veľa ľudí na sieti a ide mi strašne pomaly net tak mi to nejde ....ale teraz mam našťastie dobrú rychlosť .
PS:skús si sať speedmeter akou rýchlosťou ti ide net a uvidíš
 

DeletedUser

Hosť
mne to robí ,keď je veľa ľudí na sieti a ide mi strašne pomaly net tak mi to nejde ....ale teraz mam našťastie dobrú rychlosť .
PS:skús si sať speedmeter akou rýchlosťou ti ide net a uvidíš

Net mám dosť rýchly(100MB/s), o to to nie je, ale prečo to ide na ostatných compoch, keď mne nie?
 

DeletedUser

Hosť
no aj mne stale píše 100MB/sek a pritom mi ide 15 bajtov/s
 

DeletedUser1359

Hosť
Ak chces premazat net skus toto CCleaner ale daj iba Internet Explorer (Screen) (neboj premaze ti to vsetko aj Chrome) a v nastaveniach si nastav Bezpecne odstranenie ( malo by byt v nastaveniach jazyk na vyer: Slovak ) a potom si vyber nizsie Gutmann 35-krat prihodim aj screen Nastavenie. Je to dobry program, dokaze toho dost. Ak chcete cosi o nom vediet napiste mi SS. (UPOZORNENIE PRI MAZANI: Vsetko co ste mali ulozene sa vymaze..radsej si zapiste dolezite stranky:D)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
njn tam v tej pravej liste nalavo su take dva male monitory :) to tam pise tych 100 MBS za sekunndu ale ked som behal po nete tak mi sa nezdalo ze tak rychlo normalne mi ide :255.8 KB/sec
 

DeletedUser521

Hosť
haha že 100MB/s a čo ste vy na orbite ? :hehe:
ja mám konečne nový
462127148.png
 

DeletedUser

Hosť
Už mi to ide, možno to bolo preto, že som mal pustený aj notebook (ale west pustený nebol:shock1:), ale ďakujem za ochotu pomôcť, môžete LOCK.

btw
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore