IFBC 2024 - Bojový turnaj

Krása tohto formátu je v tom, že každí hráč si môžem sám založiť tím poprípade sa môže ľahko do nejakého mixu pridať. :)

Upozorňujem, že admin team banuje hráčov, ktorí sa prihlásia s nepovolenými skriptami

TW-Inventory Reloaded
TW Cloth Cache
TW Cloth Calc
Westforts Import
The West Fortbattle Tool
TW Essentials
Tchat
TW Sectors Name
 
Ano suhlasim, ved dnes si potvrdil na ceskom fore a podla mna mal aj tu upresnit a potvrdit hracom tvoje slova, ze chces naberat co najslabsich hracov a hlavne novacikov. O kvalitnych hracov nemas zaujem.

A prosime ta v mene slovakov premenujte svoje mesto, lebo som bol chvilu na chate a zahranicni hraci sa vam smeju ze ste podovodnici. To iste aj na ceskom fore....

A to ze ste dostali bany za dobyho scripty a ine je fakt ubohe a tvoja vizitka. Musite mat v meste vybornu komunikaciu, ked tu hracov upozornujes aby nepodvadzali...
 
Ludia aby ste si urobili lepsi obraz o kvalite a slusnosti hracov ktorych selektuje @Screman tak vam tu davam screeny hlavneho velitela slovakov @Exekutor 016 a teraz isto chapete preco som tu pisal o hanbe ktoru nam robia vo svete. Vyskocilo tu na mna x hracov ako vraj ja som zly clove, ale presne opak je pravdou. Je to Screman ktory doslova siri zlo.

Takto ma zacal urazat a nadavat na salone delaware @Exekutor 016 ,hoci som ja absolutne nic nepisal a bol som lognuty asi 5 minut. Zahranicne timy maju kvalitnych strategickych velitelov, ktori su hlavne ludsky vyspele a slusne osoby. My mame toho moralneho mrzaka co vam utoci na rodinu a je mi doslovo smutno co za zleho a jednoducheho cloveka to je.



exe1.pngexe2.png
 
Ludia aby ste si urobili lepsi obraz o kvalite a slusnosti hracov ktorych selektuje @Screman tak vam tu davam screeny hlavneho velitela slovakov @Exekutor 016 a teraz isto chapete preco som tu pisal o hanbe ktoru nam robia vo svete. Vyskocilo tu na mna x hracov ako vraj ja som zly clove, ale presne opak je pravdou. Je to Screman ktory doslova siri zlo.

Takto ma zacal urazat a nadavat na salone delaware @Exekutor 016 ,hoci som ja absolutne nic nepisal a bol som lognuty asi 5 minut. Zahranicne timy maju kvalitnych strategickych velitelov, ktori su hlavne ludsky vyspele a slusne osoby. My mame toho moralneho mrzaka co vam utoci na rodinu a je mi doslovo smutno co za zleho a jednoducheho cloveka to je.



Zobraziť prílohu 2138Zobraziť prílohu 2139
:D myslim že teba netreba komentovat ty si ideš svoje stale lebo si to v hlavičke nevieš upratat ale to je asi na doktora :D tu len uražaš provokuješ a dristaš .... a bezdvovodne to asi nebolo ked som reagoval na teba kedže si mi napisal že pozdrav mamku
A keby si chcel vediet ten moralny mrzak neveli frg je velitel .... A ešte ktomu my mame ako pišeš myslim že my v tvojom pripade nesedi kedže ta tam nik nechce
 
Hore