Indiánsky obradný náhrdelník

DeletedUser6745

Hosť
Vyskúšal som Indiánsky obradný náhrdelník [item=2483000], ktorý sme dostali ako odmenu z boja o Awesomiu. Po utŕženom bezvedomí z duelu som mal plnú energiu, plné zdravie a dokonca ma nepresunulo do hotela, ale ostal som na mieste, na ktorom som sa nachádzal. Problém je v tom, že mi zrušilo všetky zadané príkazy. Preto sa pýtam aký má tento náhrdelník význam? Pre online hráča to nie je problém, zadá si príkazy znova, ale pre offline je k ničomu, že má plnú energiu, zdravie a nachádza sa na mieste kde pôvodne bol, keď aj tak len "nečinne stojí".

Preto navrhujem aby po utŕženom KO sa zadané príkazy nezrušili. Respektíve mohla by byť nejaká penalizácia za KO, napríklad mám zadanú hodinu práce tak tá sa resetuje a začne od začiatku alebo ak mám zadaných niekoľko príkazov tak prvý mi zruší, ale zvyšné ostanú zadané, pretože inak tento predmet nemá veľký význam.
 
takze chces ked dostanes KO aby si pracoval dalej ? riadne odveci napad, je to na doplnenie hp a energie a nie aby si mal nejaku ochranu pred KO :D
 
Suhlasim s tymto navrhom, ved aj v popise v Shope tam je napisane ''Ochrani ta pred KO'' tak ako o com je ta ochrana? Ked to ma clovek kupit za nuggety tak by som aj ja cakal od toho nieco viac ako len doplnenie HP a energie, obzvlast ked je tam este aj doslova napisane ze ta ochrani pred KO, pod pojmom ochrana si predstavujem nieco ine nez plnu energiu, ta cloveka az tak netrapi, viac nastve to ze sa nedokoncia prace ked clovek pride do hry po niekolkych hodinach alebo na dalsi den, to tu energiu ma potom tak ci tak dobitu za ten cas...
 
dostanes KO, mas byt mrtvy a nie nejaka ochrana a kazdy to kupi za dlhopisy kto chce, ked sa niekomu nepaci ze ho niekto zabije v dueli tak nech sa zabije sam kazde 3 dni a ma pokoj
 
Sak ako dobre, aj ja som toho nazoru ale tu sa bavime o predmete ktory ta ma chranit pred KO ako to aj pise v popise toho itemu.. a nie o moznostiach hracov ako sa chranit inak :D tych moznosti je viac, ale ked je debata o predmete ktory ta ma chranit a zaplatis zanho ci UPD alebo nugg to je uplne jedno, tak by ta to malo chranit inak nez doplneni energie, na to je tam dalsich 15 predmetov
 

Deleted User - 4

Hosť
Popis toho predmetu je:

Okamžité oživenie po KO
Daj si na seba tento náhrdelník a získaš plné zdravie a energiu po utŕženom bezvedomí. Po použití bude náhrdelník zničený.


Čo teda predmet spĺňa, keďže získate plné zdravie a energiu po ko.

Blbý je len popis v obchode, lebo vytvára dojem, že sa jedná o imunitu pred ko, čo nie je pravda.

To bude upravené na "Okamžité oživenie po utŕženom bezvedomí" a návrh na úpravu náhrdelníka prepošlem ďalej.
 

DeletedUser10989

Hosť
Teraz som si všimol, že v shope je pár nešťastne zvolených popiskov, napríklad pevná hlaveň, podľa popisku posilní útok alebo obranu, ale posilňuje oboje zároveň.

Indiánsky náhrdelník zobrazuje(item samostatne, nie jeho popisok v shope), že poskytuje "Okamžité oživenie po KO" teda doplní HP a energiu, ale neuchráni od kómy samotnej, ktorá tento efekt spúšťa.

Pokiaľ teda niečo chcete zmeniť, sústredil by som sa skorej na zmenu týchto popiskov a nie efektov. Ale hej, to som ja :)

Ak chcete zmeniť aj efekt(aby po utŕženom KO ostali zadané práce), tak musíte zákonite aj zmeniť jeho hodnotu v UPD shope, aby sa tento predmet prehnane nezneužíval.
Príklad zneužitia: hráč dostane duel, ostane mu málo HP a má plnú energiu, má automatizáciu, tak zadá duel a 8 hodinoviek...bum...zrazu má ochranu pred duelmi , 8 hodín zadaných(96 energie), a plnú energiu a HP za smiešnych 50 UPD.....
Čiže za 2x plnú energiu a plné zdravie by zaplatil len zlomok toho čo teraz.

Edit: Písal som toto dlhšie ako Linteo, tak si tento príspevok nemusíte všimať :D
 
Hore