Info k autoclickerom.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Crony

Člen tímu
Vďaka za vecné príspevky...
Tému zatiaľ ponechám, ak sa to opäť zvrtne vo vzájomné urážanie, dajú si všetci dotknutí prestávku od fóra.

Prajem vám všetkým peknú stredu.
 
naozaj doporucujem sledovat tuto temu zacina to byt riadne zaujimave. Je docela mozne ze v tom nebudem moct pokracovat kedze ceska adminka sa chybne domnieva ze som ju verejne ponizil ked za 3 dni nedosla ze pouzivam autokliker. Ked sa dozvedala o tejto teme mi dala vsade bany vcetne fora a myslim si ze bude apelovat o dalsi emoje bany. Ale to je v poriadku to som ocakaval a som na vsetko pripraveny. naco chcem poukazat ze mame problem autoklikerov a treba to zacat aktivne riesit alebo jednoducho povolit. najhorsie co mozeme urobit ze sa bude tajit ze to nevedia odhalit a nebude sa nic diat.
 
Ani ma sem nebavi chodit ked tu vidim tieto pripady Spiritka :) ..predtym sa tu denne odpovedalo na otazky a riesili zmysluplne veci
 
Podla neho nie, podla neho su zmysluplne jeho spamy :Dale u angela to beriem , on takto spamoval uz pred 10 rokmi a nikdy nikdo si ho ani nevsimal :D
 
Naposledy upravené :
Podla neho nie, podla neho su zmysluplne jeho spamy :Dale u angela to beriem , on takto spamoval uz pred 10 rokmi a nikdy nikdo si ho ani nevsimal :D

Vyzera ze ty si si ma vsimal asi dost ked o mne hovoris, skoda ze ja ani len netusim kto si, asi nikto zaujimavy.. ked uz ale hovoris o spame kup si zrkadlo lebo ked sa pozeram na forum tak mi je ta skoro luto, tolko prispevok a jediny kto si ta vsima je Crony a aj to z povinnosti

Vďaka za vecné príspevky...
Tému zatiaľ ponechám, ak sa to opäť zvrtne vo vzájomné urážanie, dajú si všetci dotknutí prestávku od fóra.

Prajem vám všetkým peknú stredu.

Tento topic je tu uz snad tretikrat, to vazne nema vyznam.. vyjadril som uprimny nazor a hned zacal utocit, ako po kazdom na fore co som si vsimol..

Screman - boj proti podvadzaniu znamena ze si ho sam stiahne a pouziva? Wow, zaujimava predstava o boji.. skus si v akejkolvek online hre stiahnut cheaty a hovorit ze bojujes proti cheaterom.. urcite ti to budu tolerovat ;)
 
Zorro ďakujeme ti za ´ďalšie video, s chlapcami by sme sa ti radi zložili na nový mikrofón aby sme ťa lepšie počuli lebo ten čo máš ako keby si húkal do jaskyne...
 
Screman - boj proti podvadzaniu znamena ze si ho sam stiahne a pouziva? Wow, zaujimava predstava o boji.. skus si v akejkolvek online hre stiahnut cheaty a hovorit ze bojujes proti cheaterom.. urcite ti to budu tolerovat ;)

vsak ano kto normalny by riesil problematiku podvodov podvadzanim??? a aj preto som zalozil ten post, ci ste si nevsimli nieco podozrive pretoze vysoovene sa priznal ze to pouzil na CZ avsak tam ani nehraje a neurobil ziadne prace. Preto myslel asi tento sk ucet. Dnes si najdem trochu casu a napisem ticket nech to presetria.
 
Naposledy upravené :
Screman - boj proti podvadzaniu znamena ze si ho sam stiahne a pouziva? Wow, zaujimava predstava o boji.. skus si v akejkolvek online hre stiahnut cheaty a hovorit ze bojujes proti cheaterom.. urcite ti to budu tolerovat ;)

Spôsob, ako proti tomu bojuje pravda asi nie je najlepší. (i keď to používal len pri experimente - či a kedy ho chytia pokiaľ sa nemýlim) Ale myšlienka je fajn autoclicker rozhodne je problém Westu. Vtipné a zároveň smutné je, ale určite to, že tu týpek povedal, že JEDINÝ problém je Zorro pritom sa ho môže zbaviť dvoma klikmi a mať navždy pokoj. :)
 

Crony

Člen tímu
Takže, vzájomné osobné hodnotenia premazané.
Tému zamykám, keďže sa to znova uberá klasickým smerom.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore