Info o čase platnosti úlohy

Má byť v úlohe, ktorá je časovo obmedzená informácia o tom, do kedy má byť splnená?


  • Celkový počet hlasujúcich
    41
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by mala mať úloha, ktorá má časové obmedzenie do kedy sa môže plniť (ako napríklad posledne Valentínska) niekde informáciu o tom do kedy je platná.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
malo by to tak byt, ale zase na druhej strane, je to väcsie napätie a pozitok z hry, ked sa snazis splnit tu ulohu co najrychlejsie...
 

DeletedUser

Hosť
Dávam nie, dôvod?

Ak chcú hráči dosiahnuť niečo viac, musia sa snažiť. Nie len im dať návod a nech sa riadia podľa neho. To potom nie je taký pôžitok z toho, že ste to zvládli. Časové úlohy treba robiť najskôr. Ja som ju stihol všade, tak nevidím dôvod, prečo by ostatný nemohli.
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to dobrý nápad. To čo napísal simon s tým snažením je síce pravda, ale takáto úloha by sa potom dala splniť pokojnejšie;)
 

DeletedUser

Hosť
Simon: Nie každý má čas tu sedieť celý deň. Niekedy čas mám, niekedy nie a keď mám momentálne iba úlohy ktoré nemôžem plniť napríklad preto že na danú prácu nemám dosť bodov, tak nekontrolujem každý deň, či náhodou niekto nepridal novú úlohu. Keď sa potom pozriem na úlohy tak neviem či skončí o hodinu alebo o týždeň. Valentínska skončila včera, ale Valentín bol v nedeľu. Keďže som včera ešte nemal bavlnu, dal som pracovať "Zber bavlny" a myslel som že dnes keď prídem z práce dokončím úlohu. Ale ako som zistil dnes, už sa ukončila. To mi na tom vadí.

Dávam nie, dôvod?

Ak chcú hráči dosiahnuť niečo viac, musia sa snažiť. Nie len im dať návod a nech sa riadia podľa neho. To potom nie je taký pôžitok z toho, že ste to zvládli. Časové úlohy treba robiť najskôr. Ja som ju stihol všade, tak nevidím dôvod, prečo by ostatný nemohli.


Keď už spomínaš čo sa dá dosiahnuť a čo nie, tak to dosť záleží aj na tom koľko si ochotný zaplatiť za prémiové výhody.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nové úlohy prichádzajú vždy s novou verziou. Myslím, že to si všimol asi každý vďaka upozorneniam. Nikto nevedel, kedy to skončí, ale ak viem, že tá úloha je časovo obmedzená, tak sa snažím robiť všetko preto aby som ju splnil.
 

DeletedUser421

Hosť
no môžu prísť nové úlohy, lae nevieme ktoré sú obmedzené a ktoré nie
 

DeletedUser

Hosť
no môžu prísť nové úlohy, lae nevieme ktoré sú obmedzené a ktoré nie

To je síce pravda, ale stačí porozmýšlať. Keď je práve Valentín a quest má niečo s Valentínom, tak to bude pravdepodobne časovo obmedzené. Tak to bolo aj na Halloween, Veľkú noc, Vianoce...
 

DeletedUser421

Hosť
a na Vianoce sa teda nedalo predpokladať, ktoré úlohy budú vianočné, veď kľudne to mohli byť aj úlohy Anjel lásky
 

DeletedUser

Hosť
a na Vianoce sa teda nedalo predpokladať, ktoré úlohy budú vianočné, veď kľudne to mohli byť aj úlohy Anjel lásky

Čiže chceš mi povedať, že ak by si sa mal rozhodnúť medzi úlohami Anjel Lásky a Vianoce, tak si vyberieš ako časovo obmedzenú Anjela lásky? :Oo
 

DeletedUser421

Hosť
nie vybrať si, ale že aj tá úloha mohla byť vianočná, čo ja viem, koľko úloh obmedzili?

a shanghaj-kid dá sa splniť, ale ak si splnil prvú úlohu, ak nie, tak už ju nemáš
 

DeletedUser

Hosť
Myslim si ze by to mohlo byt ,ale zasa by to pre niektorych vyradilo z hry urcite "napatie" a vacsina by ulohy plnila podla toho kedy konci ich platnost,nehlasujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore