Pokec International Classic Event World - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Kedy to bude spustené ? Pretože tam mi píše že to nefunguje a prebieha údržba ale prihlásený som...
 

Deleted User - 4

Hosť
Odmeny budú len tie, ktoré sú napísané v oznámení, za účasť tam nie je nič.
 

Deleted User - 4

Hosť
Event sa začal včera. Ak máte niekto nejaké výhrady alebo niečo, to vám skôr odporúčam napísať priamo na fórum, kde sa ten event koná. Tuto s tým nič neurobíme.
 
Ja mám len jednu otázku :D Vzhľadom na trošku poslabšiu SK účasť sa chcem spýtať že ak vyhrám vo viacerých kategóriách (nejakým nedopatrením), tak si budem môcť vybrať ktorú sadu chcem ? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Máš to napísané v oznámení: Hráč môže vyhrať iba v jednej kategórii. Ak vyhráte vo viacerých kategóriách, budete mať možnosť si vybrať, ktorú kategóriu (a odmenu) chcete. V ostatných kategóriách budete preskočení a odmeny budú udelené hráčom z nasledujúcich pozícií.
 
Mám otázku, mali sa rozdávať nejaké pušky alebo čo to bolo ak si pamätám malo to ísť každému, kto na evente hral, malo sa písať na support eventového sveta. Písal som, aj mi odpísali ale už je od toho veľa týždňov a doteraz mi nič neprišlo. Bolo mi povedané, že sa ozvú a pošlú "bonusový kód" , doteraz mi nič neprišlo. Chcem sa teda opýtať, či z tejto odmeny nejak vzišlo alebo čo sa deje? Ďakujem za odpoveď
 

Crony

Člen tímu
Mám otázku, mali sa rozdávať nejaké pušky alebo čo to bolo ak si pamätám malo to ísť každému, kto na evente hral, malo sa písať na support eventového sveta. Písal som, aj mi odpísali ale už je od toho veľa týždňov a doteraz mi nič neprišlo. Bolo mi povedané, že sa ozvú a pošlú "bonusový kód" , doteraz mi nič neprišlo. Chcem sa teda opýtať, či z tejto odmeny nejak vzišlo alebo čo sa deje? Ďakujem za odpoveď

Pracuje sa na tom. Bola nutná aktualizácia hry, ktorá prebehla minulý týždeň. Takže verím, že už onedlho budeme mať aj konkrétny dátum rozposielania odmien pre účastníkov. Vďaka za trpezlivosť.
 
Hore