Inventár - nová kategória

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    12

DeletedUser7565

Hosť
Navrhujem dať do inventára novú kategóriu a to pre veci čo sú použiteľné, truhly a veci s určitým efektom. Lebo keď je v inventári veľa produktov je to neprehľadné
 

DeletedUser3733

Hosť
Nato si radšej stiahni script TW colection
Je tam aj slovenský preklad od Surgeho.
Pridá to do inventáru ikonky pre použiteľné veci, veci čo máš viac krát v invente, recepty a zoznam všetkých súprav (je tam aj množstvo ďalšieho nastavenia)
Takejto úpravy sa zo strany Inna nedočkáš, určite nie tak skoro.
K scriptu treba mať v prehliadači nahodený doplnok Greasemonkey (opera), tampermonkey (chrome), pre Exploreeeererer treba doplnok unistall.
 

DeletedUser9646

Hosť
Ale tí čo nepoužívajú (ja používam) Scripty tak by sa im to hodilo priamo integrované do hry však to nie je zložité urobiť ? len oni sú leniví Dačo také spraviť.
 

DeletedUser3733

Hosť
Ale tí čo nepoužívajú (ja používam) Scripty tak by sa im to hodilo priamo integrované do hry však to nie je zložité urobiť ? len oni sú leniví Dačo také spraviť.

Ako si napísal, nieje to vec z ktorej by káplo € tak načo to robiť, preto som dal odkaz na script.
Ja som to písal veľa krát, keby prebrali 50% vecí zo scriptov, tak by hru zjednodušili na základanej úrovni, drobnosti ako napríklad spomínanú novú časť v invente, tak isto ako mal niekto návrh, na kolonku, kde by si človek pridal nepoužiteľné veci, ako napr. drevený kúzelník a podobné píčcensoredviny :xdxdxd:
 

DeletedUser162

Hosť
Presne toto som sa práve chystala navrhnúť, že by bolo dobre trochu viac zorganizovať inventár, ale reku že najskôr pozreim, či to už dakto nenavrhoval, lebo neexistuje, že len mne vadí, že posilňujúce veci mi začínajú až niekde na 8 strane a aj to sú pomiešané s kadečím. Takže jednoznačne áno.
 
Hore