Inventár

DeletedUser9560

Hosť
Ahojte chcel by som sa spýtať ako sa zverejňuje inventár


npr. aké som mal veci a aké mám atď
 

DeletedUser7779

Hosť
Otvoríš si inventár (ten batoh), a tam budú tvoje veci, ktoré si si kúpil, alebo ktoré si našiel pri prácach, klikneš na danú vec, ktorú si chceš dať, a pretiahneš ju do vybavenia, ale môžeš na ňu aj kliknúť, a pôjde ti to vybavenia, ak ju chceš dať preč, tak stačí, že ju vymeníš ya inú vec, alebo ju odtiahneš a dáš naspäť do batoha.
 

DeletedUser

Hosť
Cowboy, ehm, vieš čítať ? On sa pýta ako sa zverejňuje inventár, nie ako sa vybaví danými vecami :D. Najprv sa musíš zaregistrovať na túto stránku: http://tw-db.info/. Potom tam na ľavo máš taký panel a tam nájdi položku "nástroje" a tam je "import". Otvor to. Tam nájdeš link, ktorý skopíruješ do adresy, kde máš otvorenú hru. Potom ti vybehne také okienko, kde máš rôzne linky na zverejnenie tvojich schopností, atp. Nájdeš tam aj inventár - ale v inventári sa ti už zobrazia iba tie veci, ktoré máš vo svojom inventári. Dúfam, že som ti pomohol.
 

DeletedUser

Hosť
nemusis ,len ak niesy tak to nepriradi k tvojmu uctu a potom ti to nebude ukazovat ked das remeslo ze kolko mas veci z toho v invente a take
 

DeletedUser7779

Hosť
Cowboy, ehm, vieš čítať ? On sa pýta ako sa zverejňuje inventár, nie ako sa vybaví danými vecami :D. Najprv sa musíš zaregistrovať na túto stránku: http://tw-db.info/. Potom tam na ľavo máš taký panel a tam nájdi položku "nástroje" a tam je "import". Otvor to. Tam nájdeš link, ktorý skopíruješ do adresy, kde máš otvorenú hru. Potom ti vybehne také okienko, kde máš rôzne linky na zverejnenie tvojich schopností, atp. Nájdeš tam aj inventár - ale v inventári sa ti už zobrazia iba tie veci, ktoré máš vo svojom inventári. Dúfam, že som ti pomohol.

Neboj sa, sa som tej vete pochopil, len obaja sme si to predstavovali inak, ja som si myslel, že chce zverejniť inventár v hre, svoje oblečenie, ja som nevedel že myslí invent na tw-db,info, takže ja som tomu pochopil...
 

DeletedUser

Hosť
v hre sa inventar zverejnit neda a pochybujem ze este niekto iny pochopi zverejnenie inventaru tak ze chce ukazat predmety na chate
 

DeletedUser7779

Hosť
v hre sa inventar zverejnit neda a pochybujem ze este niekto iny pochopi zverejnenie inventaru tak ze chce ukazat predmety na chate

Dá sa zverejniť, tak že si oblečieš veci a oni budú vo vybavení, no a to sa už rovno ukážu aj v profile. :D
A predmety v chate, to o čom točíš? :xdxdxd:
 

DeletedUser6016

Hosť
Asi o tej hlúposti napr.: [item=700] a ukáže ti šunku,.;)
 

DeletedUser

Hosť
Čo? O takej vecičke som nepočul. :D Zabité. :D

ano, otvoris si napr chat, alebo proste kde to chces ukazat, musi ti tam blikat kurzor a potom stlacis Shift, drz a myskou klikni na vec ktoru chces ukazat. Je to dobre napr. pre obchodovanie, nemusis vypisovat co myslis, ale das to tam takto :) a ostatnym to ukaze obrazok a popis toho predmetu/produktu. Vyskusaj :)
 
Hore