DeletedUser Hosť 16. Máj 2013 #16 cowboy-2 napísal/-a: Dá sa zverejniť, tak že si oblečieš veci a oni budú vo vybavení, no a to sa už rovno ukážu aj v profile. Klikni pre rozšírenie... no neviem, myslím, že obliekanie a zverejňovanie je dosť rozdiel ja osobne sa ráno do práce oblečiem, nie sa zverejňujem
cowboy-2 napísal/-a: Dá sa zverejniť, tak že si oblečieš veci a oni budú vo vybavení, no a to sa už rovno ukážu aj v profile. Klikni pre rozšírenie... no neviem, myslím, že obliekanie a zverejňovanie je dosť rozdiel ja osobne sa ráno do práce oblečiem, nie sa zverejňujem
DeletedUser7779 Hosť 16. Máj 2013 #17 No, oblečieš sa, pozrieš sa na profil, a si zverejnený/á. No, ja som to myslel ako príklad tvoje oblečenie "zverejňuje" v hre...
No, oblečieš sa, pozrieš sa na profil, a si zverejnený/á. No, ja som to myslel ako príklad tvoje oblečenie "zverejňuje" v hre...