Kúpa prémiovej truhlice (Arizona)

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

DeletedUser4451

Hosť
Zdar, ak bude mat niekto v plane kupit si tuto truhlicu, tak skor ako si kupite tuto truhlu, resp. skor ako si kupite nuggety mi prosim napiste telegram v hre na tento nick, potrebujem nieco vyskusat, nie je to nic nelegalne a dostanete za to aj odmenu, aspon za vasu ochotu.
 

DeletedUser6273

Hosť
Jajajáj

To si nemohol napísať včera ???

Možno by som si odpustil tretie čejeny z premiovky a konečne sa dostal k INNO opasku :grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
No táák :)

Ale ďalšie veci čo si dostal si nespomenul. :)
 

DeletedUser

Hosť
čejeny súm tam dosť často a môj nazor je že by tam ani taka vec nemala byť :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme že v truhle za 1500 nuggetov do je cca 15 eur sú veci ktoré tam nemajú čo robiť. Je trápne aby niekomu padli 3x Čejny alebo hernand alebo Natova mačeta. Toto nie su veci ktoré maju hodnotu 15 eur v hre. Tieto veci maju lvli do 50
 
hlavne ze tam mali byt len veci co niesu dostupne v hre,a su tam veci co ziska s premkom hocikto
 

DeletedUser8884

Hosť
ja ked kupujem truhly maximalne kupim za 500 ale dobre veci su aj za 175 :grrr:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ak sa niekto chysta kupit premiovu truhlicu napiste mi ale este skor ako si zaobstarate nuggety chcem vyskusat jeden postup, za ochotu ponukam az 50.000
 

DeletedUser9352

Hosť
hmm veľmi by ma zaujimalo aký pokus to je... každopádne si nemyslim že účastník toho pokusu získa INNO opasok :(
 

DeletedUser

Hosť
tam vôbec nešlo o INNO...
Ale keďže to tu Angel nenapísal, tak ani ja nebudem písať o čo išlo :)
 

DeletedUser9352

Hosť
Počul som už dávno nejake zvesti ze je nejaky presny cas v ktorom ked otvoris truhlicu tak ziskas INNO opasok ale zatial ani jedna z nich nebola potvrdena. respektive boli vyvratene... :( prave preto som si myslel ze chcete skusit neco take.. :D
 

DeletedUser

Hosť
ale čoby, také kecy nikdy nefungovali ani fungovať nebudú... tam nešlo o to čo z tej truhly padne, tam išlo o tú kúpu :)
 
Hore