"Keby som tak vtedy vedel..."

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
%C5%A0erif_John_Fitzburn.png


"Keby som tak vtedy vedel, to čo viem teraz, že byť šerifom je také náročné, tak by som sa radšej v škole lepšie učil a mohol som robiť niečo iné..", povzdychne si šerif Fitzburn, keď si k nemu prisadneš.

"Možno, keby mi niekto dobre poradil, keby mi niekto dal vtedy, keď som bol ešte zelenáč, ako si teraz ešte ty, zopár rád, mohol som byť teraz už niekde inde..", povie šerif.

"No, čo už. Tak aspoň ja tebe dám teraz jednu radu, nech nedopadneš ako ja a to: ..."

Úloha je jednoduchá - dokončite šerifovu vetu.

Čo by vám asi tak poradil? Môže to byť herný tip, alebo aj vtipná rada, to je už na vás.

Podmienky:

- Každý hráč môže napísať len jeden tip, radu. Môže to byť jedna veta, alebo aj viac viet, ale musí to byť proste podané ako jedna rada.

- Rady sa nesmú opakovať.

- Píšte buď normálne herné rady, alebo niečo vtipné, ale žiadne nezmysly, to je zbytočné sem písať.

- Diskusia v tejto téme nie je dovolená, sem môžete písať iba rady, herné tipy a podobne.

- Diskutovať môžete tu: http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=19559

- Súťaž trvá od teraz do 08.02., o výhercoch rozhodne TW Team.

3 hráči získajú
Modr%C3%BD_list.png

(100 dlhopisov Union Pacific)

Príjemnú zábavu!
 

DeletedUser

Hosť
Uspokoj sa s tým čo máš



PS: hrám kaliforniu pod menom kadasinho2353
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
...nepredavaj veci z prazdninovej supravy obchodnikovi, lebo druhykrat ich uz neziskas a herna podpora ti ich nevrati! ''
 

DeletedUser9056

Hosť
Vždy choď za svojím cieľom, bez ohľadu na to, čo Ti povedia ostatní. :Mexičan
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie je dôležité čo si dokázal v škole, ale to čo dokážeš v živote.
 

DeletedUser8190

Hosť
nič nie je stratené, pokiaľ za to ešte bojuje posledný blázon.
 

DeletedUser6016

Hosť
Nikdy sa nedávaj do kopy s Waupeem, všetko ti vychlasce. :D
 

DeletedUser

Hosť
Je lepšie byť smutný v Rolls Royce ako veselí na bicykli.
 

DeletedUser

Hosť
Niekedy je menej viac, a preto nepokúšaj oceľovky, lebo ťa privedú na mizinu...
 

DeletedUser9627

Hosť
"daj si šatku na krk zober revolver a choď vykrádať banky a už sa nikdy nevracaj."
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9009

Hosť
Rada:

"Nikdy nemíňaj svoje peniaze na 3.kľúč, lebo ti už nezostanú žiadne na reskill, ktorý raz budeš potrebovať!"
 

DeletedUser5623

Hosť
Môže sa stať že všetky tvoje sny sa stanú skutočnosťou ale ak o to len prosíš nič sa nestane.Musíš pre to aj niečo urobiť. Len tak môžeš nájsť lásku a byť zdravý a bohatý a niekam to doťiahnuť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore