"Keby som tak vtedy vedel..."

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4341

Hosť
Dôležitejšie, ako výsledky v škole, sú známosti, preto sa uč len tak akurát! :)
 

DeletedUser6282

Hosť
nikdy nevymieňaj veci s neznámymi ľuďmi lebo ich už neuvidíš
 

DeletedUser9630

Hosť
Vybav si čitateľský preukaz, jeden deň čítaj a dva dni to aplikuj do praxe.
 

DeletedUser

Hosť
Nikdy se nesnaž v duelu uspat někoho, kdo má v inventáři 96 elixírů života.
 

DeletedUser

Hosť
Zdravie je najväčší poklad.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8950

Hosť
Vždy maj správny úsudok , bojuj s rozumom , miluj srdcom . To že sa popáliš neznamená zlyhanie , ale to že si sa o niečo snažil dosiahnut a ideš si za tým. Zivot je škola a je len na tebe, aký predmet si vybereš ako svoj ciel .
 

DeletedUser

Hosť
že človek, ktorý sa zdá duševne silný, je v skutočnostic citlivý a slabý?


:--)
:pif paf
 

DeletedUser2578

Hosť
Už nikdy nenavštív tento salón lebo tu zostarneš ako ja . Nikdy si nič neužiješ a budeš poznať iba nás tu v tomto malom salóne . Už z tade padaj lebo ta zastrelím :D
 
nemysli na to co by bolo, keby si sa učil ,ale mysli na to čo sa možeš naučit zo života,aby si si splnil svoj sen a bol štastný z toho čo robiš,aby si nedopadol ako ja.
 

DeletedUser

Hosť
...Vždy si vyber také zameranie v tomto svete aké tebe vyhovuje. Či už budeš huževnatý stavebník alebo budeš bojovať za svoje mesto, skákať z konflinku do konfliktu z neľútostnými duelantmi alebo sa len tak túlať prériou a loviť divú zver -je len na tebe. Tak si to zváž a rozhodni sa pokiaľ máš čas ,aby si to potom neľutoval ako ja . :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Nehladkaj hada bosou nohou po hlavičke, pretože .....Had bol na teba príliš rýchly a uhryzol ťa do nohy. Strácaš xxx bodov zdravia.
Tvoje zdravie kleslo na 0 a upadol si do bezvedomia. Až sa prebudíš, budeš sa nachádzať v hoteli, bez hotovosti, ktorú si mal pri sebe a bez bodov energie.

Rada znie:Zvoľ si vhodnú (nielen) obuv ,aby ťa had čo najmenej zranil! :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore