klucik5

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Toto je moj pribeh


Tento pribeh sa odohral este pred niekolkymi desiatkami rokov ked som este len spoznaval aky je nebezpecny divoky zapad.Boli sme normalna rodinka,mamu som nepoznal ale brali sme ju ako sucast nasej rodiny aj ked nebola medzi nami,otec rozpraval ze zomrela ked som mal asi 1.5 roka.

Jeden den ma otec zobral do salonu,mal som asi 7 rokov,ako sme tam tak sedeli zazrel som v rohu tajomneho muza,mal satku cez usta a bol cely v ciernom.Do salonu prisiel serif videl som ako niekoho hlada a potom vytiahol svoju zbran a zamieril na tajomneho muza.
Ked ho muz zazrel svojimi rychlimi reflexmi vytiahol pistol z opasku a zacal strielat.Otec mi povedal:Utekaj syn moj a schovaj sa aby ta nenasiel!Utekal som ako som len vladal,vosiel som do dveri a schoval pod stôl co bol v rohu.Prestrelka stale pokracovala.Ostalo ticho,pocul som len ako sa niekto blizi ku dveram,trasol som sa a pot mi tiekol po lici,dvere sa otvorili a ku mne sa blizili cierne topanky prisli ku stolu nachvilu zastali a odisli.Bal som sa vyjst von ale po niekolkych hodinach ma pod stolom zazrel urasteny muz z krompacom v ruke a fajkou v ustach.
"Ahoj,si v poriadku?"-povedal muz.
"No pod ja ti neublizim!"
Pomaly som vysiel spod stola a nasledoval muza.Ked sme vysli von,zbadal som ako hrobar vynasa postrielane tela do svojho voza,medzo nimi bol aj moj otec,rozplakal som sa!Muz mi povedal ze to bol obavany bandita po ktorom je patranie a stale ho nevedia chytit.Odmena za jeho dolapenie bola 2000 dolarov,este som nevedel ake su dolezite peniaze ale muz mi hovoril ze to je nedolapitelny muz.Kazdy sa ho bal aj ludia radsej nikomu nic nehovorili lebo sa bali ze by mohli velmi zle skoncit.
Zacal som zit z muzom,prezyval som ho stryko,predstavil ma svojej zene,a porozpraval mi rôzne pribehy,zacal som sa prispôsobovat zivotu ale stale som nezabudal na svojho otca a stale som sa chodil modlit do miestneho kostola.Muz ma naucil rôzne veci ako napriklad kopat zlato adt.
O niekolko rokov neskôr......
ked som bol zauceny a vycviceny som sa vybral krajcirovi nakupit nejake oblecenie kedze som nejake to zlato vlastnorune vytazil.Ked som sa vracal domov zacul som vystrely,v pameti sa mi zacalo premietat co sa stalo ked som bol este dieta.Hned som si spomenul na stryka a utekal domov!
Stryko ostal na zemi nehybne lezat.Slzy sa mi tlacili von a mal som chut po pomste!Povedal som si ze ak ho stretnem tak mu to vratim.
Vybral som bic ktory mal otec schovany v skrysi pre pripad nudze.Isiel som ho hladat,hladal som ho v kazdom meste dedine aj v meste duchov,kedze som nemal strach uz z nicoho.Nakoniec som prisiel k mestu nazyvanemu Ulak!
Zbadal som ho ako na koni uteka z banky spolu z velkym mescom dolarov.Hodil som po nom kamen co bol pri mne.Zastal,zosadol z kona a pozrel sa na mna.Vytiahol revolver,namieril na mna a povedal:
"Nebojis sa predstupi predomna z bicom v ruke?"
"Nie,ked si dokazal zabit mojho stryka a aj otca myslis si ze mna porazis?"-odpovedal som.
"Hahaha,do zbierky mi chybas len ty!-povedal.
Vtedy mi doslo ze zabil aj moju matku,oto bola moja zlost silnejsia!
BUM!PIF!PAF!Zacal po mne strielat,ale vdaka mojim reflexom som sa zazracne uhol.
"Ty sa nedas"-povedal.
Schytil som bic a praskol som mu po ruke a pistol mu vypadla.Citil som ze teraz mam sancu na utok.Uderil som ho a bil som ho ale zabit som ho nechcel lebo to nic nezmeni na smrti mojej rodiny.O niekolko minut prisiel serif,nasadil mu puta a odviedol ho do vezenia.

Odvtedy sa hovoria na celom svete o hrdinovi menom .......
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore