KO ikonka

Líbila by se ti KO ikonka?

  • Áno

    Hlasy: 9 27,3%
  • Áno, ale aby se dala i vypnout

    Hlasy: 18 54,5%
  • Ne, nemá to smysl

    Hlasy: 6 18,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    33
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mě by se páčila KO ikonka zobrazující se někde v místech kde je teď zobrazený bonus postavy..
Pokud by mel clovek KO tak by se tam zobrazila ikonka (prozacatek treba stejna grafika jak měl produkt pozustatky v novem questu - ta byla moc dobra)
Po najetí na ikonku by se zobrazilo jak moc dlouho ještě má hráč KO.

Jednak by to urcite ocenili duelanti co jsou v bezvedomi a jednak urcite i ti co se radeji nechavaji uspat aby mohli delat questy a prace na prachy.

A ikonka by se mohla zobrazovat jen tehdy pokud ma hrac duelovy klid pro prehlednost.
Co vy na to? :pif paf
 

DeletedUser2929

Hosť
1. Nápad sa mi páči, bolo by to fajn :)
2. Napadlo ma, že zobrazovanie ikonky by sa dalo vypnúť podobne ako Sledovač úloh
3. Pridaj anketu :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie, o chvíľku budú ikonky všade a nebude kam kliknúť.
 

DeletedUser2929

Hosť
Práve preto si myslím, že by bolo fajn ponúknuť možnosť vypnúť ikonky všobecne, prípadne aj konkrétne - ten, komu vyhovujú by ich mal, ten komu prekážajú by si ich vypol...
 

DeletedUser

Hosť
to by byla první užitečná ikonka na westu, akorát chybí anketa...
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňa dobrý nápad: Čistý príklad mňa :DD, som po prehratom boji, chcel ísť na duel, tak sa naňho teším, až nakoniec mi vyskočí tá tabuľka, že nemôžem vyzvať hráča, lebo musím 48 hodín čakať, dokiaľ budem môcť duelovať. takže za mňa samozrejme áno, s možnosťou, že sa bude dať vypnúť, aby to vyhovovalo (alebo neotravovalo) iných. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore