Koleso šťastia

  • Zakladateľ témy DeletedUser9383
  • Vytvorené

Pači sa vám tento nápad


  • Celkový počet hlasujúcich
    26

DeletedUser

Hosť
Btw. Nemyslím si že na divokom západe poznali koleso šťastia. Jediné čím sa tam točilo bol bubienok od zásobníka pri ruskej rulete :) (v tej dobe sa to asi nazývalo inak)


ale vidis, taka ruska ruleta by nebola zla :D :D :D
''trafila ta gulka do ruky, stracas 20 bodov zdravia''
''trafila ta do hrude, stracas 500 bodov zdravia''
''trafila ta do hlavy, padol si to bezvedomia a den nemozes hrat West''
:D :D :D
 

DeletedUser9056

Hosť
ale vidis, taka ruska ruleta by nebola zla :D :D :D
''trafila ta gulka do ruky, stracas 20 bodov zdravia''
''trafila ta do hrude, stracas 500 bodov zdravia''
''trafila ta do hlavy, padol si to bezvedomia a den nemozes hrat West''
:D :D :D

Vidíš, to by bol dobrý nápad. :) Bolo by to miesto toho pol roka skúšaného pokru. :)
 

DeletedUser

Hosť
ale vidis, taka ruska ruleta by nebola zla :D :D :D
''trafila ta gulka do ruky, stracas 20 bodov zdravia''
''trafila ta do hrude, stracas 500 bodov zdravia''
''trafila ta do hlavy, padol si to bezvedomia a den nemozes hrat West''
:D :D :D

Mohlo by to hrať 2 - 5 hráčov. Každý by musel mať pri sebe určitú hotovosť - napr 1000$. Potom by sa vložil do bubienku 1 náboj a hráči by si začali podávať zbraň. Posledný, ktorý by ostal by si nechal peniaze. Ostatní hráči by boli presunutí do hotela s kómou :D
 

DeletedUser

Hosť
je to sice zaujimavi napad ale pochybujem že tam pustia samovražednu hru :D
 

DeletedUser

Hosť
je to sice zaujimavi napad ale pochybujem že tam pustia samovražednu hru :D

Vzhľadom na niektoré boje, ktoré som videl na Ari a na Buff si myslím, že veľa hráčov nemá problém so samovraždou :--) :--) Stačí mi vidieť ako mesto s 3 obyvateľmi útočí na jednu z top. aliancií :--) :--) :xmas1 :xmas10
 

DeletedUser

Hosť
este teda k teme koleso stastia (alebo ruskej rulete...)

mohlo by to byt strielanie do konzervy (to sa vtedy urcite robilo) boli by postavene tri konzervy na nejakom kuse dreva, ty si vyberies moznost 1, 2 alebo 3 a tam bud bude jedna z vyssie spomenutych odmien, alebo mozno bola konzerva prazdna. (alebo sa susedovi nepacilo ze strielas a vystrelil na teba a ty si upadol do komy (spojili by sme koleso stastia (po novou Strelba do konzervy) s ruskou ruletou...)) :D
 

DeletedUser9056

Hosť
este teda k teme koleso stastia (alebo ruskej rulete...)

mohlo by to byt strielanie do konzervy (to sa vtedy urcite robilo) boli by postavene tri konzervy na nejakom kuse dreva, ty si vyberies moznost 1, 2 alebo 3 a tam bud bude jedna z vyssie spomenutych odmien, alebo mozno bola konzerva prazdna. (alebo sa susedovi nepacilo ze strielas a vystrelil na teba a ty si upadol do komy (spojili by sme koleso stastia (po novou Strelba do konzervy) s ruskou ruletou...)) :D

A čo by si ešte nechcel? :D

Aj tak pochybujem že to prejde, :D Ale som za. :)
 

DeletedUser9383

Hosť
Hebibty ale ta chcem poprosit ako to spracovat lebo ja to nwm ci mi nepomozes?:xmas10
 
Hore