kolt

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7355

Hosť
Ahojte, nevedel som kam napísať tak píšem sem, chcem sa len spýtať či by sa nedalo niečo urobiť s týmto
w885.png

pred tým keď to mal človek na sebe tak vyzeral lepšie :pif paf a teraz nevyzerá ten kolt najlepšie :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Vzhľad šesťranného koltu ti nikto nezmení, je to na INNO. Budeš sa s tým musieť zmieriť. :)
 

DeletedUser7355

Hosť
jj ja len tak lebo mi príde taký dáky odfláknutý .. :)
 

DeletedUser

Hosť
Však čo už, ak máš zbrane na sebe, tak sú krajšie v inventári. Napr. taký howdah. :) Je to úplne iné, ako v profile, vyzerá o dosť lepšie. :)
 

DeletedUser7355

Hosť
jj to je pravda v profile je to o dosť iné :) dakedy aj profily v rebríčku tak ukázalo že bolo vidno celú postavu..
 

DeletedUser9352

Hosť
čo bolo kedysi nie je dnes.. :) INNO games sa neustále snaží zlepšiť a spríjemniť hru :)
 

DeletedUser9352

Hosť
Ano ako napr. Zavadzanie sutazi, novej grafiky a designu :)
 

DeletedUser

Hosť
Tých súťaží je moc veľa a to ti nepoviem len ja.


A získať súpravu nezávislosti bez nuggiet bolo takmer nemožné
 

DeletedUser7779

Hosť
The West už takú stratu utrpel, keď prišla verzia 2.0, a veľa hráčov po svete prestalo hrať. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa už ostali hrať len viac-menej tí ktorý sa dúfajú že THE WEST nebude upadať po updatoch ale sa raz začne aj zlepšovať.
 

DeletedUser7779

Hosť
Pokiaľ Inno prestane myslieť na peniaze tak prídu. No nemyslím že za všetko môže Inno no lenže keby v 2.0 nespravili také zmeny, bolo by tu doteraz celkom hojní počet hráčov.
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak ako cowboy napísal, dokým nato nezmení inno pohľad bude sa to len zhoršovať.
Ale úprimne v dnešnej dobe je málo ľudí ktorým nejde len o peniaze.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore