kolt

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9352

Hosť
Pokiaľ Inno prestane myslieť na peniaze tak prídu. No nemyslím že za všetko môže Inno no lenže keby v 2.0 nespravili také zmeny, bolo by tu doteraz celkom hojní počet hráčov.

podla mna by sa sikla taka docasna zmena: nacas trosku upadne vyznam nugiet a ked na TW nabehnu novi hraci, znova ten vyznam vzrastie.. :D :D :howgh: len otazka ci to bude fungovat. inak o nugetoch bola dost Vianocna tombola a potom ta Velkonocna to bolo šité priamo pre nugeťákov co ma dost zarmutilo :(
 

DeletedUser7779

Hosť
No neviem, škoda že v 2.0 urobili také veci, aké urobili (zrušenie získavania truhlíc prostredníctvom bojov, zmenený chat, napríklad že na dosiahnutie novej úrovne si musel mať viac skúseností, zmena nastavovania prác -kt. je už opravené) no a neviem čo sa tam eštd hráčom nepáči. Každopádne Inno už nie je také ako predtým.

Mimochodom trochu blbé, na CZ Weste sa len zimný bonus spustil, no u nás už dávno skončil... :ehmehm:
 

DeletedUser9352

Hosť
:Na púšti čo už pokiaľ si to neuvedomí INNO tak je to jedno.. :indian
 

DeletedUser9207

Hosť
Tak ale niet sa čomu diviť...mikro transakcie sú teraz bežná vec, lebo povedzme si na rovinu...kto by si kúpil "plnú" verziu the west? A kedže ešte ide aj o prehliadačovku je to nemysliteľné.

Tieto hry žijú z prémií.
 

DeletedUser9352

Hosť
Tieto hry žijú z prémií.

To je pravda :Na púšti ... Krutá pravda. Podla mňa by inno dobre zarobilo keby napr. taku hru ako je KARTUGA spravilo ako PC hru na CD alebo DVD a predavalo ju. :howgh: popravde by som bol prvý v rade kto by si ju kúpil lebo je podľa mňa perfektná



Inak tieto ONLINE BROWSEROVE HRY by mohli zarabat aj napr. pomocou reklam na nejaku BANKU alebo SPOLOČNOSŤ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore