1. Októberfest 2019

Vydajte sa na výlet do Bavorska a vychutnajte si veľa chutných nemeckých klobások, dobrého pitia a pekných tanečníc!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie

krádež

Téma v 'Texas' založená od Zeus331, 5. Máj 2014.

Zdieľať túto stránku

1. Zeus331

Zeus331 Hosť

dobrý deň. hráčovy Dr.Sam som požičal schutzove topánky , opasok a plášť . vec sa však má tak , že hráč je neaktíny ,dokonca podľa vecí čo má na sebe to vyzerá tak ako keby svoje veci + moje veci čo som mu požičal dal iný účet a tento sa rozhodol nechať tak poprípade ho zmazať . mohli by ste mi prisím vrátiť tieto veci ?
    tu sú dôkazy :
    (vidieť tam , že hráč je neaktívny , že má na sebe len nepredajné / žiadne veci a že som mu to naozaj dal)
    http://prntscr.com/3gekg5

To by bolo z mojej strany všetko . Mám ešte niečo urobiť (čo a v akých krokoch)
    Už som napísal aj na hernú podporu . dúfam že to bude stačiť , aby ste mi to boli schopný vrátiť . ak by sa vám to podarilo bol by som vám veľmi vďačný.

2. po prvé: poriadne si skontroluj komu požičiavaš veci
    a po druhé na ktorú mrňu si mu požičal schultza ak naň nemá úroveň?

3. užovka

užovka Hosť

mne raz ukradli účet no nič sa nedá robiť berieš to ne vlastnú zodpovednosť herná podpora ti už asi nepomôže asi už nikto. jedine že by ti tie veci dal on

Naposledy upravené moderátorom: 5. Máj 2014
  4. Zeus331

Zeus331 Hosť

nuggeťák ja viem že to bola len čisto moja chyba a môžem si za ňu len a len sám , to však ešte neznamená , že keby že by bola herná podpora ochotná , tak by vedela vrátiť tie predmety , tak ako to robia pri výmenách . Samozrejme nikomu nebudem mať za zlé , ak mi to nevrátite , avšak bol by som vám veľmi vďačný keby že to spravíte . a ako sa zvykne hovoriť : topiaci sa aj slamky chytá ;)

5. Zeus331

Zeus331 Hosť

problém vyriešený môžete zamknúť

6. piotr09

piotr09

Pridal(a) sa:
    18. Apr 2010
    Obdržané páči sa:
    9
    Pozor na hráča lol81 berie z trhu veci čo mu nepatria