krádež

DeletedUser

Hosť
dobrý deň. hráčovy Dr.Sam som požičal schutzove topánky , opasok a plášť . vec sa však má tak , že hráč je neaktíny ,dokonca podľa vecí čo má na sebe to vyzerá tak ako keby svoje veci + moje veci čo som mu požičal dal iný účet a tento sa rozhodol nechať tak poprípade ho zmazať . mohli by ste mi prisím vrátiť tieto veci ?
tu sú dôkazy :
(vidieť tam , že hráč je neaktívny , že má na sebe len nepredajné / žiadne veci a že som mu to naozaj dal)
http://prntscr.com/3gekg5

To by bolo z mojej strany všetko . Mám ešte niečo urobiť (čo a v akých krokoch)
Už som napísal aj na hernú podporu . dúfam že to bude stačiť , aby ste mi to boli schopný vrátiť . ak by sa vám to podarilo bol by som vám veľmi vďačný.
 

DeletedUser

Hosť
po prvé: poriadne si skontroluj komu požičiavaš veci
a po druhé na ktorú mrňu si mu požičal schultza ak naň nemá úroveň?
 

DeletedUser

Hosť
mne raz ukradli účet no nič sa nedá robiť berieš to ne vlastnú zodpovednosť herná podpora ti už asi nepomôže asi už nikto. jedine že by ti tie veci dal on
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nuggeťák ja viem že to bola len čisto moja chyba a môžem si za ňu len a len sám , to však ešte neznamená , že keby že by bola herná podpora ochotná , tak by vedela vrátiť tie predmety , tak ako to robia pri výmenách . Samozrejme nikomu nebudem mať za zlé , ak mi to nevrátite , avšak bol by som vám veľmi vďačný keby že to spravíte . a ako sa zvykne hovoriť : topiaci sa aj slamky chytá ;)
 

DeletedUser4179

Hosť
Pozor na hráča lol81 berie z trhu veci čo mu nepatria
 
Hore