Kradez uctu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4121

Hosť
Zdravim .. V tejto dobe prebieha na arizone, mozno aj na inych svetoch, kradnutie uctu.

Pride vam sprava od znameho (uz ukradnuteho uctu), ze mu nefunguje nejaky sckript, aby ste to vyskusali vy. Vy skript nainstalujete a mate po ucte. Od tej doby sa do hry nedostanete. Zmenia heslo, zmenia email.

Prosim kompetentnych o rychle konanie, jeden tiket s konkretnymi nickmi som vam uz poslal na hernu podporu.
 

DeletedUser

Hosť
Ten script asi zisti heslo a email a pto uz je lahke ucet ukradnut
 

DeletedUser

Hosť
Áno klasický "útok", preto sú povolené a zakázané scripty.. dávajte si pozor. :ociza:
 

DeletedUser5584

Hosť
nick

Ef, napíš tu ti nicky verejne, nech všetci vedia...
 

DeletedUser4121

Hosť
neviem nick toho, kto to robi..ale nicky tych, ktorym to uz urobil..
 

DeletedUser4623

Hosť
tak ich napíš lebo aj cez ne môžu iných hráčov takto okrádať
 

DeletedUser

Hosť
Niekto nevie poctivo hrať tak musí kradnúť asi účty.... proste škoda slov na toto, je to smutné čo niektorý robia.... :(
 

DeletedUser4121

Hosť
a inak.. zmenil aj email, takze nevyriesite nic..na tom jednom ukradnutom nicku zmenil povodny email na mail: biker997@....
 

DeletedUser

Hosť
Smiem vedieť, odkiaľ máš tieto informácie? henu som mal v sektore..
 

DeletedUser4121

Hosť
telefonovala mi hena..rexik jej dal ten script na odskusanie..a ked som pozrel na neho, doobliekany je ako zobrak, takze aj on je obetou. ze to robi on, pochybujem, je u mna v meste od sameho zaciatku a je to fajn clovek, myslim, ze on pachatelom nie je..
 

DeletedUser4623

Hosť
proste treba byť stále ostražitý, už si netreba dávať pozor len s podvodmi na trhoch ale aj na takéto
 

DeletedUser

Hosť
A s každým neznámym skriptom sa obrátiť na support alebo forum že či je bezpečný.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore