Kuriér

Súhlasite z pridaním kuriéra do hry?


  • Celkový počet hlasujúcich
    36
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Do hry by mohol pribudnut kurier.
Vlastne by sluzil nato aby bola mozne zakupit predmety z cudzich miest rychlejsie lebo ked niekto nieco chce musi odist zo svojho mesta, stat sa clenom daslieho mesta a ked to kupi tak zas odtial odist a pripojit sa naspet do svojho mesta je to dost zbytocne jednoducho by sa to mohlo spravit tak ze z mesta si dam niaky tovar dovies kurierom a dlzka trvania zavisi od dlzky trasi a napriklad by to mohlo fungovat lem medzi spojeneckimi mestami alebo by to musel potvrdit starosta, popripade by sa este dal zakupit sposob dopravi kvoli mensiemu cakaniu napriklad za klasicku cenu by to doviezok kurier na koni a za vyssiu vlakom a bol by v cieli za polovicu kratsi cas to uz vsetko necham na tvorcov nech domyslia tento napad ale urcite si myslim zeby to mohlo byt a urcite by nebol nikto proti :)

Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Precitaj si pripravovane zmeny pre rok 2010. Planuje sa obchodovanie medzi hracmi.
 

DeletedUser

Hosť
nezabudaj este povedat nech daju do the west formulu z roku 2100 a raketu a hrac bude moct objavovat novu planetu... a este povec nech daju 1 premium zlato za 1 dolar no lol
 

DeletedUser

Hosť
Keď bude to obchodovanie tak to stačí. Ten kurier by bol na nič.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Kuriér... Ďalšia zbytočnosť ;) Práve preto je hra takto spravená, aby si musel opúšťať mesto a opäť sa vracať, potom by pre teba život v 1 meste začal byť stereotypný ;)

Za mňa NIE.
 

DeletedUser3828

Hosť
Kuriér... Ďalšia zbytočnosť ;) Práve preto je hra takto spravená, aby si musel opúšťať mesto a opäť sa vracať, potom by pre teba život v 1 meste začal byť stereotypný ;)

Za mňa NIE.

súhlasím, za mňa nie:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
nezabudaj este povedat nech daju do the west formulu z roku 2100 a raketu a hrac bude moct objavovat novu planetu... a este povec nech daju 1 premium zlato za 1 dolar no lol

nechcem provokovat, ale moc sa neozyvaj, lebo tie tvoje napady nie su o nic lepsie ;)

za mna tiez nie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore