Legendárne zbrane divokého západu

Súhlasíte?

  • Áno

    Hlasy: 9 39,1%
  • Nie

    Hlasy: 14 60,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    23
Dobrý večer,

rád by som touto formou podal návrh na zmenu niektorých vlastností tombolových zbraní z Veľkej noci 2020. Samozrejme jedná sa len o malé úpravy v číslach a tiež sa nezastávam idey o zvyšovaní čísel pri tombolovkách každým rokom, iba "nesúhlasím" s vašim rozhodnutím o znížení týchto atribútov oproti minuloročným tombolovým zbraniam. Návrh podávam z dôvodu, že tieto zbrane su iba jedny na každom hernom svete a cena získania takýchto zbraní je - čas, námaha ako taká s klikaním, nuggety (ak sú potrebné) a samozrejme trochu šťastia. Preto si myslím, že by sa mali odlišovať od bežných zbraní, ktoré sa dajú získať z tomboly/vianočných vakov.

Návrhy na zmenu:

1. zvýšenie poškodenia pušky na úroveň (2.1/úroveň → 2.4/úroveň)

2. zvýšenie poškodenia duelových zbraní na úroveň (1.1/úroveň → 1.2/úroveň)

3. základné rozpätie poškodenie pušky 50-100 namiesto pôvodných 20-40

4. zákládné rozpätie duelových zbraní 20-40 namiesto pôvodných 15-20

5. zvýšenie vlastností Sila, Zručnosť a Charizma pri duelových zbraniach z pôvodných 9 → 11

6. zvýšenie vlastností Sila, Zručnosť a Charizma pri puške z pôvodných 9 → 11

7. zvýšenie bonusov pri boji o pevnosť Útok a Obrana (tento bonus je zo setu) z pôvodných 5 → 7

8. zvýšenie bonusu poškodenia zo setu z pôvodných 25 → 50

S pozdravom, mir0nn
 
Nie je to absolutny nezmysel menit bonusy po akcie, dojdem do obchodu kupim si telefon a o mesiac sa ich spytam ci mi nedaju lepsi.
Na druhu stranu aby si nevravel ze som zaujaty, ok budem suhlasit ano ked sa ta tombola bude opakovat, pretoze co ak prave o tie zbrane bol mensi zaujem pretoze mali nizke bonusy. Toto sa uprimne neda vyvratit, tento fakt. Ale pokus sa...
 
ako sorry ale je naivne si mysliet ze ta niekto v tejto dobe podpori okrem ludi co duanu pusku ma alebo niekto z chalanov co pouziva nugety ale v tejto dobe ti nikto ale nikto nedopraje len budu naschval hlasovat proti tebe a zavidiet .... taka je realita takze to hlasovanie bolo viac naskodu ako na dobro bohuzial je to tak
 
Rozhodnutie Inna v tomto prípade nezávisí od vás. Mne bolo povedané nech im to nepíšem na podporu, ale sem - so here it is. Hlasovaciu anketu som dal pre zábavu... pekný deň M1ňko.
 

Deleted User - 4

Hosť
Návrh bol preposlaný spolu so spätnou väzbou o Veľkonočnom zúčtovaní.
 

DeletedUser7428

Hosť
Tak tak Merci správne hovorí :D si predstav že niekto namaľuje obraz a je škaredý tak sa vydraží za pár drobných keďže ho nikto nechce a potom dobehneš za maliarom nech ti ho premaľuje na Monu Lisu :D troška odveci nemyslíš? :D
 
Hore