Linteo - vymýšľanie pravidiel

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravím, viem že Linteo už pred nejakým tým časom skončil, ale pozeral som si pravidlá hry a viete mi niekto objasniť, prečo si vymýšľal pravidlá? Nemali by byť pravidlá pre všetky jazykové mutácie rovnaké?

Napr. ešte pred rokom bolo v SK pravidlách toto:


1639334639328.png

a v žiadnych iných pravidlách u ostatných jazykových mutácií to nebolo, len aby zamedzil vo výmene vecí a nazval to v pravidlách "Pushing". (inak pushing je úplne niečo iné, ale to je na inú debatu) Tiež som si všimol, že hneď ako Linteo odišiel boli tie pravidlá zmenené späť do takej formy ako to majú ostatné jazykové mutácie. Nepríjde vám to trochu ako šikana, keď trestal ľudí za niečo čo je normálne povolené na iných svetoch?

Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser12042

Hosť
Ahoj Screman, :D ja len chcem povedať, že som sa nič nepýtal a mult1ucet nie je môj mulťák. :p Jednoducho tých hráčov, ktorí mali rovnaké problémy ako ja bolo viacero, takže teraz si totálne mimo Screman. :pff:Tu uvidíš kto je kto :) https://prntscr.com/no3vcf . Ja však súhlasím s hráčom mult1ucet a môj názor na Lintea je rovnaký ako má on. :omg: Ďalej však chcem zdôrazniť, že s westom som nateraz skončil a do fórka som sa prihlásil len preto, že ma povolal Screman aj keď si ma pomýlil s iným hráčom. :huh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

Crony

Člen tímu
Zdravím,
vo všeobecnosti sú pravidlá na každej jazykovej verzii rovnaké avšak drobné odlišnosti nie sú nič zvláštne, keďže každá podoba pravidiel je schvaľovaná priamo Inno.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore