Medajle

  • Zakladateľ témy Dušo KILLER
  • Vytvorené

Chcete schopnosti za medaile ?

  • ano

    Hlasy: 32 62,7%
  • nie

    Hlasy: 19 37,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobré keby sa za medaili dávali nejaké schopnosti
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A bolo by dobre, keby si sa naucil pisat, lebo si napisal medaile z j
 

DeletedUser

Hosť
A bolo by dobre keby sem prestanete davat slovo "bolo by dobre" (sice som s tym zacal pokracovat ja :)) ale zacali pisat rovno k veci. ZA mna osobne NIE
 

DeletedUser159

Hosť
este raz :D
bolo by dobre aby si dal anketu nech mozem dat NIE :D
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobré keby nejaký mod to tu lockol lebo sa tu spamuje a ten nápad nie je rozvinutý :D
 

DeletedUser

Hosť
Musel by si popísať každú medailu čo by pridávala a to je nemožné lebo nie je isté koľko ich vlastne je... (weststats nemusí mať vždy pravdu) a niekto keď má 30 medailí tak by mal 30 schopností len tak... dá sa povedať za nič. Ďalšia otázka je, či by sa tie schopnosti vedeli prekonvertovať u šamana. Niekto sa orientuje na napr.:silu úderu tamtých 30 má rozhádzaných tam kde nepotrebuje a za niekoľko $ si to prehodí. Bolo by to teda dosť veľké ulahčenie hry. Toľko z mojej strany, za mňa nie. Doplň si anketu. :)
 

DeletedUser

Hosť
bolo by dobre keby kazdy neodbacal od temy a okomentoval navrh zakladatela
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobre keby tu nejaký mód do ankety pridal "Áno, s výhradami"...
 

DeletedUser

Hosť
nie... su len na okrasu a tak by to malo aj ostat...
potom by ludia robili blbosti - ako napr. behali po mapke, aby dostali za cestovatela a pod...
 

DeletedUser159

Hosť
ja by som dal ze len zlaty typ medaile dava nejaky bonus :)
napr.
Majster Duelant -
l2kcq4ee30a3u2ekywm5.png
- +1 Presnosť
Pištoľník -
s3fws36l8l3b6lttpttr.png
- +1 Strieľanie / +1 Sila úderu (nejak by sa mohol rozhodnut ked ju dostane)
Milovník Príbehu -
lzfzuegqjrjzh8ej8by1.png
- +1 Jazda na koni
 

DeletedUser

Hosť
najlepsie by bolo zrusit medaile a vymysliet nieco co ma zmysel...

stale som nepochopil naco to vlastne dali do hry... je tolko veci ktore su slubovane od developerov a stale nic. napr. obchod medzi hracmi, moznost vyzvat hraca na duel aj mimo mesta, spolocny chat a ine. miesto vylepseni ktore by urobil west znovu zaujimavym si mozme zmenit obrazok postavy, mozme si pozerat v profiloch skarede obrazky s medailami, ktore su k nicomu, mame vacsiu mapu (ale aj tak ta cez GM script bola lepsia a vacsia). ak to takto pojde dalej tak pocet aktivnych hracov sa bude stal zmensovat az to nakoniec dopadne ako v jednej konkurecnej nemenovanej hre na "T" kde pocet aktivnych hracov na niektorych svetoch ledva prekroci 1000 a z toho je aj tak urcite polovica multakov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore