Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Vynikajuca vec
par otazok. kedy to zacne? presny datum.
ktore veci si mozem preniest? aj posilnenia? mam parne zbrane mozem ich tam pouzivat?

ten datum kvoli tomu ze kolko mame casu to dat dokopy
 
Každá reprezentujúca postava bude potom vytvorená na serveri, kde sa koná turnaj.
Vlastnosti a schopnosti budú rozdelené tak ako ich mám teraz na danej postave ? ..akože keď som na Arizone vojak a mám všetko v obchodovaní. Tak keď sa s tou postavou prihlásim na turnaj budem aj tam mať všetko v obchodovaní alebo si to budem môcť poprehadzovať ? Alebo reskil spraviť už teraz ešte pred začiatkom.

Každý hráč si môže vybrať tri súpravy predmetov pre boje o pevnosť, ktoré mu budú pridané do inventára na turnajovom serveri a potom ich používať.
Tie 3 súpravy musím mať aj na danej postave v inventári, alebo budú voliteľné a nezáleží na tom či ich už mám v inventári alebo nie ?
Budú sa vyberať súpravy oblečenia, jazdecké a zbraní ?

:Lovec
 
Ja by som sa chcel opýtať ako sa má zaregistrovať hráč ktorý má zablokovaný účet na fóre? či takýto má automaticky dvere zatvorené?
 
Jojo asi to bude tak ze aku postavu aj so skills si budes moct tam otvorit+ si mozes so sebou vziat 3 supravy asi tie co mas ulozene v satniku
 

DeletedUser10856

Hosť
Mal by som pár dotazov ...

Po tom čo budú tými známe a zoskúpené na "bojovom poli" bude nejaký čas na cvičné boje? Teda najmä pre slovač ktorá boje o veľké pevnosti dlho nezažila by sa tréning hodil, predsa len je to masa ľudí ktorú musí ako veliteľ striehnúť tak aj hráči si musia zvyknúť na iné sektory a iný typ hry, teda asi to nie je nevyhnutné ale potešilo by

Čo ak sa nenahlási dosť vedúcich?

Nahlásený hráč budeš mať svoj lvl a rozložené schopnosti ako v hernom svete alebo nejak ináč? Bude mať k dispozícií aj obsah svojho inventára (posilnenia, doplnenie HP) alebo nie?

Ďakujem
 
Este ako to bude fungovat s premiom tam? ked si ho aktivujem na delaware tak ho budem mat aj tam ci ako? ako budu tie dva svety prepojene?
 

DeletedUser8348

Hosť
no staci mat dobrych vodcov a bude to v pohode len ten bonus pre postavu ma zajima kedze sa mi nechce kupovat osobitne tam nugety ked mam bonus na cali
 

DeletedUser10856

Hosť
práve preto nie je vhodné aby sa do toho zoznamu písali ľudia čo v živote nevelili alebo ani nezažili boj o veľkú ... akurát viac bordelu narobíme aj tak bude ťažké vybrať 10 najlepších za 3 dni pri slovenskej mentalite ... :) hlavne s kľudom a rozvahou, netreba sa hádať, chceme reprezentovať ako slovensko takže musíme spolupracovať a nie sa hádať, treba prekusnúť staré spory, spojiť sily a nakopať ostatným zadky ... :D
 

DeletedUser8348

Hosť
ved to hrajem jeden svet poriadne tam o velku pevnost ze sa naplnila nebol boj ani nepametam ... pri tombolach problem male pevnosti naplnit .. a co chodim obcas na paso alebo deleware tam to iste velku neni sanca naplnit alebo aspon som tam taky boj nevidel
 

Deleted User - 4

Hosť
Každá reprezentujúca postava bude potom vytvorená na serveri, kde sa koná turnaj.
Vlastnosti a schopnosti budú rozdelené tak ako ich mám teraz na danej postave ? ..akože keď som na Arizone vojak a mám všetko v obchodovaní. Tak keď sa s tou postavou prihlásim na turnaj budem aj tam mať všetko v obchodovaní alebo si to budem môcť poprehadzovať ? Alebo reskil spraviť už teraz ešte pred začiatkom.

Nie, to si budete môcť nastaviť sami. Budeme od hráčov potrebovať rôzne informácie, napr. počet bodov skúseností, duelové skúsenosti, triedu postavy atď. Podrobnosti napíšem, keď dostanem informácie.

Tie 3 súpravy musím mať aj na danej postave v inventári, alebo budú voliteľné a nezáleží na tom či ich už mám v inventári alebo nie ? Budú sa vyberať súpravy oblečenia, jazdecké a zbraní ?

Toto ešte neviem, ako to presne bude s tým inventárom, 3 súpravami a podobne. Cez týždeň pozisťujem.

Ja by som sa chcel opýtať ako sa má zaregistrovať hráč ktorý má zablokovaný účet na fóre? či takýto má automaticky dvere zatvorené?

Nemá, ale ako vodca sa zaregistrovať nemôže. Ako hráča ho však môže zaregistrovať niektorý vodca.

Po tom čo budú tými známe a zoskúpené na "bojovom poli" bude nejaký čas na cvičné boje?

Neviem, či nejaké cvičné boje budú, ono to predsa záleží na vás..

Čo ak sa nenahlási dosť vedúcich?

Ak sa nenahlási dosť vedúcich, tak sa bude musieť hrať s tými, ktorí sa prihlásili. Len budú musieť vybrať viac hráčov.


Este ako to bude fungovat s premiom tam? ked si ho aktivujem na delaware tak ho budem mat aj tam ci ako? ako budu tie dva svety prepojene?

Svety nie sú nijako prepojené. Keď si niekde aktivujete prémium, bude platiť len tam.


kedy to zacne? presny datum.

Malo by sa to začať 25.11.
 
ok takze ked si aktivujem premiunm na dela tak tam nebude.
ale moja postava ma na delaware nejake nugety . budem ich moct pouzit na bojovom svete?
 
Dnes ked ma micccro oslovil, nechcel so do toho ísť, každopádne som s tým nakoniec súhlasil, s tým, že tých 10 vodcov čo bude, aby sme dali stretko osobne pri pive, síce je to hra, ale tak toto je už zaujímavejší formát, ktorí by mal spojiť hráčov slovenskej komunity, takže niekde treba začať ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore