Mexické zlato

DeletedUser

Hosť
V otázkach som načrtol malú hypotézu ohľadne rozhodnutia na konci tejto série úloh. Ako isto viete tak to nieje prvý krát čo niektorá séria úloh má dva konce a na rozhodnutí hráča záležalo ďalšie pokračovanie. Či už to bolo v sérii Rozhodnutie alebo Tri rieky ktoré viedli k získaniu Hernandovho meča.

Preto ma zaujíma aké bude mať následky práve toto rozhodnutie.
Možno ste si všimli na TWDB
c5d2b2cace26403a96a0e23.png
.

Zaujímalo by ma preto ktorý duel povedie k jej získaniu.

Ak Kóma znamená pre NPC že ho zabijete tak mám sundať Starého Hacketta?
A následujúca séria povedie k nájdeniu neho zbrane alebo naopak mám sundať
Emilia Salvadora a Hacketta nechať žiť aby som brokovnicu získal?

Rád by som na túto tému rozprúdil menšiu debatu a snáď sa dopátral pravdy ako sa rozhodnúť aby som neskôr nebanoval tak ako v začiatkoch hry keď nikto nič nevedel a veľa hráčov začalo pre banánu chybu hrať odznova aby získali meč či kľúč .
 

DeletedUser5036

Hosť
Emílio Vargas: Emilio Vargas: Ha...ARGH!

Plötzlich ging alles ganz schnell: Während du den verräterischen Bergführer angegriffen hast, schoß dieser dem General mit einer abgesägten Schrotflinte in die Brust. Der Rückstoß ließ Hackett rücklings in eine Felsspalte stürzen. Emilio Vargas stieß derweil seine letzten Worte hervor: "Meine Revolution..."

Toto je záver úlohy Mexické zlato (Rozhodnutie). Vybral som si zastrelenie Hacketta.
Bohužiaľ neviem tak dobre po nemecky aby som to preložil a Google mi tiež moc nepomohol.

Keby to niekto vedel preložiť, možno by sme sa posunuli ďalej.
 

DeletedUser

Hosť
No, to by aj mna zaujimalo. O chvilu budem koncit tu ulohu a chystam sa zabit Hacketta, nemal som ho nikdy rad, je mi nesympaticky :D Niektore ulohy nemaju nejaky vplyv na nieco ine, napriklad Dobrodruzna cesta zeleznice. Dufam, ze to nebude dalsi podly trik od INNA, dat ulohu a potom pridat nieco dalsie a tym kopec ludom zmarnit sancu na nejaky predmet. V poslednej dobre toho uz bolo dost si myslim :)
 

DeletedUser

Hosť
ani jedna zo zbrani nie je odmena z ulohy. takze neviem co si nemci vymysleli. z posledneho duelu su iba expy a cash. mozno neskor pribudne nieco ako ziskat nejaku zbran. Reki, Ashock kedysi napisal, ze v ulohach uz n ebudu 'zle' rozhodnutia, takze sa nemusis bat, ktoreho npc si vyberies.
 

DeletedUser

Hosť
UHM abedy, túto vetu respektíve jej obdobu som už raz počul.

Napriek tomu sa s tým doposiaľ nič nerobilo. Preto ma zaujíma ako to bude dalej a zo splnením si počkám až bude jasný záver respektíve smer ako pokračovať ďalej.
 

DeletedUser

Hosť
este dodam, ze kluc 2 sa da predavat na trhu a ze vraj je ho mozne najst aj inak ako v ulohe, viac info zial nemam.
 

DeletedUser5622

Hosť
lenže je aj táto zbraň
vargas_sabre.png

takže teraz sa asi budeme musieť rozhodnúť
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som ešte pri tom rozhodnutí počkal keďže Inno ma v pláne doplniť túto úlohu, tak aby ste si nevybrali zle a potom budete ľutovať (Ale je to len na vás) ;)
Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo viac o tejto úlohe môžte sa pozrieť na Nemecké fórum :)
 
Hore