Migrácia Arizona - Delaware

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

tak ste sa konečne dočkali, resp. dočkáte, na základe vašich opakovaných požiadaviek sa vám Innogames rozhodlo vyhovieť a tak niekedy v júni by mala byť nastavená migrácia zo sveta Arizona do sveta Delaware.

Prečo až v júni?

Vo svete Delaware totižto ešte nie je zaplnená sieň slávy hráčov, ktorí dosiahli 150 úroveň, takže sa InnoGames rozhodlo dať hráčom v Delaware ešte nejaký čas, aby sa mohli dostať do siene slávy.

Môžete s tým teda už rátať, že sa to udeje, ako som už napísal - niekedy v júni.
Po znížení počtu hráčov v Arizone bude potom svet uzavrený.

Viac informácií o presúvaní postáv si môžete prečítať v nápovede.
 
Myslim ze tymto tempom nebude sien slavy na dela plna ani v juni 2016. Stale tvrdim ze slovensku staci len jeden poriadny svet. Ci ako u Jamesa Bonda Jeden svet nestaci :D V plnom svete je o moc vacsia zabava. Dobre boje, hracov na duelovanie nie ako teraz. Ledva sa zide na bojoch 50 ludi a duelovat nemate koho.
 
No to je otazne ako by to bolo. Ale pointa je v tom ze otvaranim novych svetov ma za nasledok odliv niektorych hracov z tych starych. ja osobne niesom typ ktory by rad zacinal 6x. Momentalne sa dospelo k tomu ze na vsetkych svetoch su dohodnute boje n a malych pevnostiach lebo niesu ludia. Myslim ze povdodnu myslienku bojov o pevnosti mali tvorcovia hry inu ako je to teraz u nas. boje by mali byt take kde sa mlatime o nadvladu nad uzemim a je problem sa dostat do boja na velku pevnost. urcite chapes ze to takto straca stavu a vela ludi preto konci.
 

DeletedUser9029

Hosť
A prečo nespojiť Arizonu s Buffalom ? Alebo Bufalo s Californiu? Skrátka urobiť niečo aj s Buffalom, pretože onedlho na tom bude tak biedne, ako je teraz Arizona :howgh:
 
Kľudne to mohli dať aj na Máj :) Ako písal Roy sieň slávy sa nezaplní tak rýchlo na Dela nakoľko väčšina aktívnych odišla na El Paso ... hráči na Dela a Arizone čakajú už iba na ten presun :D :howgh:
Snáď sa potom situácia zlepší a trocha sa to dela rozbehne :)

Ešte presunúť Buffalo a Cali na Dela a spokojnosť nadovšetko :p :DD
 

DeletedUser6282

Hosť
Už by bolo na čase stanoviť dátum, lebo ten čas, ktorý dávate Deleweru na zaplnenie siene slávy aj tak nepomáha, oni zaplnia miesta v siene slávy na úrovni 150 tak o rok.

Ja mám mesto na Arizone kde nás bolo po spojení 2 miest aj vyše 40 a nebolo to až tak dávno, už nás nehráva ani 10 a nie som na tom tak s mestom sám, tak aby malo to spojenie aspoň zmysel a mal sa aj kto presunúť.
 

DeletedUser9247

Hosť
....mna zaujima iba jedna vec.....
...kedy mam na delaware zrusit postavu, aby som sa mohol presunut z arizony ????
 

Deleted User - 4

Hosť
Myslím, že by to už nemalo dlho trvať, kedy budem vedieť všetko info, atď. :)
 
Hore