Migrácia Dela- El Paso alebo naopak?

  • Zakladateľ témy DeletedUser11262
  • Vytvorené

ako by sme chceli migrovať?

  • dela -> paso

    Hlasy: 14 18,4%
  • paso -> dela

    Hlasy: 62 81,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    76

DeletedUser2444

Hosť
ja plne podporujem xeninov návrh, jeho pošleme na paso a ostatní môžu prísť k nám na Dela, tento bude mať snáď najväčšiu podporu :D :D
 

DeletedUser10852

Hosť
Som za migraciu... ale Paso -Dela nakolko by bolo priam hlupe aktivny svet prelievat na neaktivny nakolko paso na tom je tak ze nemaju ziadne boje mesta su slabo vystavane... duelanti su tam slaby resp. nemaju ani 400 duelovku tak nevidim dovod preco by malo delaware ist na paso za to ze to je novy svet ? ak ano to neni ziaden argument ktory by mal uspiet... treba si uvedomit ze ak sa spusti migracia z dela na paso takmer nik nepremigruje... ale az by spustili paso na dela tak ty hraci ktory chcu boje duely by urcite dosli...
 

DeletedUser6745

Hosť
Najlepšie bude keď hlasovanie dáte priamo do hry. Určite to bude objektívnejšie ako tu na fóre, kde je len pár ľudí.
 
Nechcem byt sprosty ale hadam by sme sa uz mohli dockat aspon nejakej odpovede nie? Je to tu 4ty den a nic.. na pomery slovenskeho fora sa tu nazbieralo az dost hlasov, ozvali sa tu hraci vdaka ktorym Inno pokryva naklady na prevadzku, tak hadam aspon oni by si zasluzili vediet ci niekto berie ohlad na ich nazory alebo nie.. alebo sa caka kym sa spusti migracia z Delaware na El Paso a potom sa uz len dozvieme ze je neskoro? Dakujem za pochopenie.
 
Keby sme boli vedeli ze sa caka na odpoved od Inno tak by som tu samozrejme nebol pisal takym stylom, len sme si mysleli ze sa nic nedeje takze sa ospravedlnujem, zatial dakujeme za info.
 

DeletedUser10852

Hosť
A len taky navrh... ked uz bude ta migracia nebolo by zle zatvorit tie stare svety nakolko je deprimujuce ked clovek da do tomboly 300-500€ a niekto na starom vymretom svete si ich vytoci za free alebo max 20€ celkovo su uz tie svety dost dlho otvorene a len tam zbytocne ostalo par aktivnych hracou ktory by sa zislo na aktivnom svete... taktiez aj to paso az by nahodou migrovalo by to bolo dobre hned aj uzavret aby tam neostali taky sspekulanti ktory budu rok vyhravat tomboly a nasledne premigruju na aktivny svet... lebo to kazi chut ked na iteme je napisane *Jedinečné* a zrazu po tombole to maju dalsi 3ja na tom svete
 

Deleted User - 4

Hosť
A len taky navrh... ked uz bude ta migracia nebolo by zle zatvorit tie stare svety nakolko je deprimujuce ked clovek da do tomboly 300-500€ a niekto na starom vymretom svete si ich vytoci za free alebo max 20€ celkovo su uz tie svety dost dlho otvorene a len tam zbytocne ostalo par aktivnych hracou ktory by sa zislo na aktivnom svete... taktiez aj to paso az by nahodou migrovalo by to bolo dobre hned aj uzavret aby tam neostali taky sspekulanti ktory budu rok vyhravat tomboly a nasledne premigruju na aktivny svet... lebo to kazi chut ked na iteme je napisane *Jedinečné* a zrazu po tombole to maju dalsi 3ja na tom svete

To je dobrý argument, prepošlem ho ďalej.
--
Aby ste všetci rozumeli, uzavretie tých svetov (alebo aj migrácie) záležia od rozhodnutia niekoho iného, nie na mne. Ja už som o to žiadal dávnejšie..
 

DeletedUser10598

Hosť
Ahojte,
ked sa tak zamyslam, naco bola vlastne migracia spustena a co bolo, resp. je jej podstatou, tak mi vychadza Paso na Dela, presun aktivnych hracov z neaktivnych resp. upadajucich svetov do tych aktivnych, ozivenie hry. Mozno tomu treba dat este pol roka cas nech sa vykrastalizuje aj Dela :) a aj Paso. Skoda, ze mladsi svet, v ktorom hraci tiez maju aj svoje hlavne ucty upada rychlejsie ako ten o dost starsi...
A v podstate by malo byt jedno, ktory svet do ktoreho migruje, ci mladsi do starsieho, alebo starsi do mladsieho (podstata migracie by mala byt zachovana). Mladsi svet nema nove questy, ani nove ulohy, nie je speedovy, takze rozdiel je len v mnozstve veci, ktore kazdy vlastni.
Ale je na kazdom hracovi ako sa rozhodne a ta volba tu by pre kazdeho mala byt (svojim rozhodnutim potom bud straca alebo ziskava v rebricku a pod). Ja konkretne hram len Dela a uvital by som migraciu k nam.
Lovu zdar
 

Deleted User - 4

Hosť
Takže prvá odpoveď je zatiaľ taká, že si to v InnoGames ešte musia dobre premyslieť. Podľa nich sa v oboch svetoch nachádza veľa aktívnych hráčov a preto musia byť opatrní pri rozhodovaní.
 

DeletedUser10801

Hosť
dufam ze tych 8 ajťakov + ta japonka z videí rozhodnu spravne
 
Naposledy upravené moderátorom:
Je pravda ze Dela a Paso co sa aktivnych hracov tyka je tak nejak na podobnej urovni, tak nech sa uz Inno rozhodne akokolvek, nam neostane nic ine len to respektovat, mozme uz len cakat a dufat aby sa rozhodli tak ako chce väcsina hracov, teda väcsina z tych ktorí boli ochotní prist sa sem vyjadrit a zahlasovat.. tak dakujeme za info.
 
Hore