Migrácia Dela- El Paso alebo naopak?

  • Zakladateľ témy DeletedUser11262
  • Vytvorené

ako by sme chceli migrovať?

  • dela -> paso

    Hlasy: 14 18,4%
  • paso -> dela

    Hlasy: 62 81,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    76

DeletedUser11262

Hosť
Je aktivita a aktivita. Hráči vykazujú aktivitu v tom zmysle, že sa raz za čas prihlásia, ale fakt je ten, že už dlhší čas nefungujú boje ani duely. A navyše po otvorení fremontu sa niektorí hráči sústredili tam a paso nechali tak. Toto by mal byť jeden z argumentov, ktorý by mali v Inno zvážiť. Nie len pozerať na čísla.
 

DeletedUser2444

Hosť
Takže prvá odpoveď je zatiaľ taká, že si to v InnoGames ešte musia dobre premyslieť. Podľa nich sa v oboch svetoch nachádza veľa aktívnych hráčov a preto musia byť opatrní pri rozhodovaní.
Týmto postom mal Linteo na mysli skôr Arizonu, Buffalo a Californiu, či?
Ak áno, tak je to smutné.
Ešte predvčerom som si robil srandu, že staré svety sa nezavrú skôr ako príjmy z nuggetov budú nižšie ako účty za elektrinu pre server, ale ono to tak asi naozaj bude....
 

DeletedUser10852

Hosť
no kazdopadne by malo brat ohlad Inno na hlas ludi a nepozerat sa na ciselnu tabulku... je sice pekne ze oba svety su aktivne ale co s toho ze ta aktivita je taka ze clovek pride klikne si prace a ide prec... ziadne boje ziadne duely.... ked bola spustena migracia z arizony a pod. na delaware tak aspon na chvilku ozili duely a boje... po otvoreni noveho svetu to znova upadlo... tak si myslim ze by to dost pomohlo aj ked len docasne kym sa nespusti dalsi svet
 

DeletedUser10911

Hosť
Slovensko by malo pustat nove svety raz za 5 rokov :D zbytocne sa to potom kazi na starsich svetoch
 
Je nieco nove ohladom tejto temy? Bude to uz mesiac od kedy sme to riesili, vyjadrili sa uz nejako z Inno? Dakujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ žiaľ nič nového. Už som sa na to pýtal viackrát, pripomínal, mám čakať na odpoveď/rozhodnutie.
 
Ospravedlňujem sa za moje predošlé vyjadrenie, bolo to písané v afekte.. verím že sa v Inno rozhodnú čím skôr, hráči by už radi vedeli na čo sa majú pripraviť a čo ich bude čakať, ale tak bohužiaľ neostáva nič iné len ďalej čakať, zatiaľ ďakujeme za info.
 

Deleted User - 4

Hosť
Vyzerá to tak, že sa to pohne, už čoskoro napíšem viac informácií :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Hráči vo svete El Paso môžu nájsť v hre anketu, v ktorej sa môžu rozhodnúť, či si želajú, aby bola spustená migrácia do sveta Delaware.
Anketa nie je pre InnoGames záväzná, ale určite sa zoberie do úvahy pri rozhodovaní.
V tejto téme môžete ďalej písať svoje argumenty za alebo proti.

PS: Kvôli ankete bola dočasne vypnutá možnosť zaregistrovať sa do sveta El Paso.
 

Deleted User - 4

Hosť
Potrvá už len do dneska, neskôr cez týždeň bude vyhlásenie.

---

Anketa bola uzavretá.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore