Migrácia do Texasu?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10989

Hosť
Je mi jedno kam bude migrácia z Fremontu, bol by som rád ak by bola. Je lepšie mať menej svetov s viac hráčmi, ako viac svetov s menej hráčmi. A že ich na celom slovenskom weste teda ostalo...

Ale obávam sa ankety, pretože obchodníci medzi svetmi asi nepustia migráciu, lebo ich tam je viacej ako hráčov, čo majú Fremont ako hlavný svet.
Riešením by mohla byť migrácia bez otázok. Myslím, že každý, kto sa prihlásil na Fremont od spustenia Geronima, a chvílu sledoval situáciu, vie v akom stave ten svet je.

A nepozerať na to, že nedávno bola migrácia z Arizony, Buffala a Californie. Dokopy prišlo na Fremont možno 100 ľudí, z toho 95 si len nechcelo nechať zmazať postavu.
 

DeletedUser8003

Hosť
Ako som sa už v poslednej ankete vyjadril, a aj po jej nadpolovičnom "nie" migrácii, Texas vymieral, vymiera a bude vymierať.
Počet hráčov je priamo úmerný času, ktorý sa bude ďalej hrať.

V aliancii United bolo ešte minulý rok cca v decembri nad 200 hráčov stabilne.
A teraz?
+- 140!!
Pýtam sa nahnevane, dokedy budeme čakať na definitívny koniec?:nahnevany::censored:

Som za okamžitú migráciu na Delaware.
 

DeletedUser11316

Hosť
Ja by som len pripojil nasledovné. Na Fremonte sa ani nedá nájst jediný duelový protivník. Boje sa síce konajú, ale počet hráčov je okolo 30 a z toho je online nejak polovica. Svet je nefunkčný a neaktívny a síce na neho prešli starí hráči ale drvivá väčšina možno okrem rua a 3 ďalších, len nechcelo prísť o postavu a buď nehrajú alebo si dali dovolenku. Síce som za anketu ale obávam sa toho, že v nej bude vačsina hlasujúcich hráči ako xenino a spol, ktorý proste nechcú prísť o ďalší svet, z ktorého sa dá obchodovať a nebudú sa tam vyjadrovať skutočný hráči Fremontu (btw. pozdravujem a svet sa nevolá Freemont, ale Fremont. To aby sme vedeli o čom sa bavíme.).
Každopádne situáciu je nutné riešiť, počas dňa je v Salóne prítomných okolo 30 hráčov, čo je skutočne smiešne číslo.
A k migrácii z Texasu:
Súhlasím s premisou, že je lepšie mať viac hráčov na pár svetoch ako roztrúsených ľudí kade tade, lebo potom ich tie neaktívne svety prestávajú baviť a hra prichádza aj to málo hráčov, čo si ešte udržala. Preto aj ja so svojím vedľajším účtom z ktorého obchodujem z Texasu, by som rád videl migráciu na Dela aj keď to mne osobne uškodí, kedže prídem o možnosť výmien.Screenshot_3.png
 
možno menší návrh aby sa spravili 3, 4 svety ktoré budu plné a nie 7 kde každý 2. potrebuje migraciu ... multy migrácia by bolo super
 

DeletedUser11459

Hosť
3-4 svety??? úplne by stačil 1 maximálne 2 pre tých 50 hráčov čo ešte hrá slovenský west
 

Deleted User - 4

Hosť
Človek, čo o tom môže rozhodnúť, je momentálne chorý, takže si na odpoveď ešte počkáte.
 

DeletedUser11459

Hosť
to je také ťažké rozhodnutie že si doma nemože sadnúť za notebook, kuknúť na pár číšiel a povoliť migráciu? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Neviem, prečo máš takú predstavu, tak to nefunguje.
Neprajem ti to, ale spomeň si na svoj výsmešný komentár, keď ty raz budeš chodiť do práce a nejako ochorieš a nemyslím tým prechladnutie...
 

DeletedUser8003

Hosť
Zdravím Linteo.
Ako je na tom migrácia od septembra? Posunieme sa ďalej?
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravím denisfl, neposunieme, lebo InnoGames zatiaľ nepovolilo novú migráciu.
Môžem sa na to opäť opýtať, ale veľmi pochybujem, že sa do konca tohto roka niečo zmení.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore