Migrácia na El Paso

Ste za to aby sa spustila migrácia na El Paso?

  • Áno

    Hlasy: 44 93,6%
  • Nie

    Hlasy: 3 6,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser11262

Hosť
Ahojte

chcel by som sa opýtať na Váš názor ohľadom migrácie na El Paso, nakoľko sa na našom svete už pár týždňov/mesiacov nič nedeje. Nevieme naplniť boje a duely tiež za veľa nestoja a myslím, že noví hráči by náš svet opäť kúsok nakopli. Prosím, zahlasujte a prípadne vyjadrite svoj názor prečo ste za a prečo proti.

ďakujem
have
 

DeletedUser11217

Hosť
Je to dobrý nápad :) z novými hráčmi by sa mohli konečne naplniť boje a aj by bolo čo duelovať
 

DeletedUser11329

Hosť
V prvom rade, je dobré že sa niekto ozval konečne na tému migrácie na El Paso. Pretože už veľa ludí hovorí o tom ako by bolo dobré oživiť svet, čo sa týka bojov, duelov. Či už zo súkromnej konverzácie hráčov mám skúsenosť alebo verejnej na salóne som to pár krát zazrel .... ľudia nemajú chuť ani hrať keď tam je pár aktívnych hráčov. Takže tiež si myslím že by bolo dobré podla mňa keby to malo nejakú odozvu. Ak by tam bolo viac hráčov ľudia by dostali chuť znova hrať, bolo by viac súperov na duely, viac hráčov na bojoch, spoznať nových ľudí a podobne.... Možno sa moja reakcia bude niekomu pačiť niekto bude súhlasiť somnou a možno nie, ale chcel som aj ja vyjadriť svoj názor na túto tému.

s pozdravom
tomas.g
 

DeletedUser11419

Hosť
Migrácia na Paso by bola super. Každý by to ocenil. Bolo by viac hráčov na bojoch, duelantov by bolo tiež viac a hlavne komunita, El Paso by "ožilo". Inno by mohlo hlasovanie spustiť cez hru aby sa do hlasovania zapojil každý hráč.

PePo03
 

DeletedUser6745

Hosť
Súhlasím s migráciou na El Paso, ale ako sa Linteo už niekoľkokrát vyjadril: Migrácia nepripadá do úvahy kým nie je zaplnená Sieň slávy. Takže kým tam hráči trochu nepoexpia tak je zbytočné sa o migrácii vôbec baviť.
 

DeletedUser11262

Hosť
Súhlasím s migráciou na El Paso, ale ako sa Linteo už niekoľkokrát vyjadril: Migrácia nepripadá do úvahy kým nie je zaplnená Sieň slávy. Takže kým tam hráči trochu nepoexpia tak je zbytočné sa o migrácii vôbec baviť.
To máš síce pravdu, ale bohužial situácia je taká žalostná, že hráči čo ešte na Pase hrajú by asi aj skončili kým by sa naplnila a tým pádom by migrácia nemala zmysel a Inno by prišlo o hráčov
 

DeletedUser10557

Hosť
Súhlasím s migráciou na El Paso, ale ako sa Linteo už niekoľkokrát vyjadril: Migrácia nepripadá do úvahy kým nie je zaplnená Sieň slávy. Takže kým tam hráči trochu nepoexpia tak je zbytočné sa o migrácii vôbec baviť.

ani dela nemalo plnú sieň slávy a pustili tam 3 svety ... ja som za spustenie migrácie a oživenie komunity :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Súhlasím s migráciou na El Paso, ale ako sa Linteo už niekoľkokrát vyjadril: Migrácia nepripadá do úvahy kým nie je zaplnená Sieň slávy. Takže kým tam hráči trochu nepoexpia tak je zbytočné sa o migrácii vôbec baviť.

Aké expenie, veď v El Pase je už sieň slávy zaplnená...

Z akých svetov by ste tú migráciu uvítali?
 

DeletedUser10911

Hosť
Linteo zo svetov kde to žije :D z texasu aj z dela by sa mohla dať moj názor :D
 

DeletedUser6745

Hosť
Aké expenie, veď v El Pase je už sieň slávy zaplnená...

Z akých svetov by ste tú migráciu uvítali?

No pokiaľ viem, tak na 150 leveli nie je celá zaplnená.

A ja by som uvítal aj zo starších svetov, napríklad taká Arizona. Mnoho hráčov čo hrá na Arizone, Buffale či Californii sa nemôže presunúť na Delaware, pretože tam majú účet, ktorý nechcú zrušiť. A samozrejme aj Delaware (ten je momentálne asi najaktívnejší) a už pomaly vymierajúcemu Texasu by sa tiež zišlo oživenie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nemusí byť celá, stačí, ak je tá prvá strana, ale čím viac, tým lepšie. Zvyšuje to šancu, že to InnoGames dovolí.
 

DeletedUser11114

Hosť
Myslím, že by inno malo skôr zaujímať, to aby hráči ostali všeobecne na weste. Lebo keď postupne odídu, tak nejaká sieň slávy je aj tak nanič. Bolo by super, keby tú migráciu povolili.
 

Deleted User - 4

Hosť
Jasne, ale tu ide o to, že sa to robí kvôli hráčom a nie kvôli InnoGames, niektorým hráčom by sa nemuselo vôbec páčiť, ak by prišli o miesto v sieni slávy, len preto, že tam prišiel hráč z iného sveta, inak by sa už dalo migrovať aj do Fremontu.

Čo hovoríte na takéto niečo:

Texas -> Delaware, El Paso
Arizona -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Buffalo -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
California -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Delaware -> Texas, El Paso
El Paso -> Texas, Delaware?
 
Hore