Migrácia na El Paso

Ste za to aby sa spustila migrácia na El Paso?

  • Áno

    Hlasy: 44 93,6%
  • Nie

    Hlasy: 3 6,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser11262

Hosť
Jasne, ale tu ide o to, že sa to robí kvôli hráčom a nie kvôli InnoGames, niektorým hráčom by sa nemuselo vôbec páčiť, ak by prišli o miesto v sieni slávy, len preto, že tam prišiel hráč z iného sveta, inak by sa už dalo migrovať aj do Fremontu.

Čo hovoríte na takéto niečo:

Texas -> Delaware, El Paso
Arizona -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Buffalo -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
California -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Delaware -> Texas, El Paso
El Paso -> Texas, Delaware?
Myslím, že fajn návrh, určite by to pomohlo svet oživiť.
 

DeletedUser11419

Hosť
Prv
Jasne, ale tu ide o to, že sa to robí kvôli hráčom a nie kvôli InnoGames, niektorým hráčom by sa nemuselo vôbec páčiť, ak by prišli o miesto v sieni slávy, len preto, že tam prišiel hráč z iného sveta, inak by sa už dalo migrovať aj do Fremontu.

Čo hovoríte na takéto niečo:

Texas -> Delaware, El Paso
Arizona -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Buffalo -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
California -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Delaware -> Texas, El Paso
El Paso -> Texas, Delaware?

Migrácia zo svetoch Arizona, Buffalo, California by sa mohli spustiť naraz na svet El Paso a automaticky uzavrieť tieto svety.
 

DeletedUser7159

Hosť
Súhlasím s návrhom,
avšak mám pár námietok ohľadom Texasu.... predsa je to najstarší svet ("svet legiend") a takisto je to jediný svet, na ktorom chýbajú mnohé prémiové výhody (napr. kupovanie schopností a vlastností).... v tom prípade by sa aj z Texasu stal prémiový svet?, resp. klasické svety bez prémiových výhod by už úplne zanikli?

Inak, ešte jedna vec, na Texase, ale aj na Delaware majú niektoré hráči až moc veľa schopností/ vlastností (niektorí hráči majú bodov schopností aj nad 600), keďže hrajú west už niekoľko rokov a každý rok opakujú sviatočné úlohy.. hráči z Pasa by boli potom dosť znevýhodnení, nie?
 

DeletedUser11262

Hosť
Súhlasím s návrhom,
avšak mám pár námietok ohľadom Texasu.... predsa je to najstarší svet ("svet legiend") a takisto je to jediný svet, na ktorom chýbajú mnohé prémiové výhody (napr. kupovanie schopností a vlastností).... v tom prípade by sa aj z Texasu stal prémiový svet?, resp. klasické svety bez prémiových výhod by už úplne zanikli?

Inak, ešte jedna vec, na Texase, ale aj na Delaware majú niektoré hráči až moc veľa schopností/ vlastností (niektorí hráči majú bodov schopností aj nad 600), keďže hrajú west už niekoľko rokov a každý rok opakujú sviatočné úlohy.. hráči z Pasa by boli potom dosť znevýhodnení, nie?
kto nehrá, nevyhrá
 

DeletedUser6745

Hosť
Súhlasím s návrhom,
avšak mám pár námietok ohľadom Texasu.... predsa je to najstarší svet ("svet legiend") a takisto je to jediný svet, na ktorom chýbajú mnohé prémiové výhody (napr. kupovanie schopností a vlastností).... v tom prípade by sa aj z Texasu stal prémiový svet?, resp. klasické svety bez prémiových výhod by už úplne zanikli?

Inak, ešte jedna vec, na Texase, ale aj na Delaware majú niektoré hráči až moc veľa schopností/ vlastností (niektorí hráči majú bodov schopností aj nad 600), keďže hrajú west už niekoľko rokov a každý rok opakujú sviatočné úlohy.. hráči z Pasa by boli potom dosť znevýhodnení, nie?

Koľko ľudí si reálne aj kupuje tie schopnosti / vlastnosti? No veľa asi nie, keďže každý ďalší bod je drahší ako ten predchádzajúci.

To čo hovoríš o tých schopnostiach z opakovateľných úloh je pravda, ale aj keď sa začala migrácia napríklad z Arizony na Delaware „Arizončania“ mohli byť takto zvýhodnení, ale napriek tomu ten svet funguje dobre.
 

DeletedUser7159

Hosť
Tak potom prajem napríklad fascinujúce duely s hráčom, ktorý príde z nenuggetového sveta už s 620+ schopkami.
 

DeletedUser6745

Hosť
Tak potom prajem napríklad fascinujúce duely s hráčom, ktorý príde z nenuggetového sveta už s 620+ schopkami.

Máš pravdu, radšej nech tá migrácia potom nie je. Svety umrú úplne. Vždy je lepšie hrať na mŕtvom svete ako na živom, kde sa nájde 1 hráč, čo má o 20 schopností viac ako ostatní, však?
 

DeletedUser7159

Hosť
Nerozumiem, prečo musíš tak nasilu prekrucovať fakty, napísal som predsa:

Súhlasím s návrhom,
avšak mám pár námietok ohľadom Texasu....

Písal som to preto, aby sa brala do úvahy aj takáto okolnosť a ak hej, tak by sa zvážilo, prípadne aj rozobralo možné riešenie....
čiže celkovo s návrhom súhlasím, avšak upozorňujem (nielen) na veľký rozdiel medzi počtom atribútov hráčov z Texasu a z El Pasa.... viem si skôr predstaviť skôr tú migráciu z Arizony, Buffala a Californie na El Paso, alebo z Delaware na El Paso, ale spojenie Texasu s akýmkoľvek iným svetom mi príde komplikovanejšie, než ostatné variácie.

Nie, že by Texas nepotreboval oživiť, práve že naopak... tuším, že tam už raz bolo hlasovanie o migrácii a vtedy to hráči zamietli práve z dôvodu prémiových výhod.

kde sa nájde 1 hráč, čo má o 20 schopností viac ako ostatní, však?

Teraz neviem či len zavádzaš alebo si vôbec nepochopil, o čom som písal.
 

DeletedUser6745

Hosť
A aké riešenie by si navrhoval? Tí hráči čo tam sú by sa len ťažko chceli vzdať svojich získaných schopností z úloh, ale určite by mnohí z nich chceli premigrovať...

Nie ja som to pochopil a neviem síce ako dlho funguje svet Texas, ale nechce sa mi veriť tomu, že by niekto mohol mať 620 + schopností. Mnoho hráčov (tých čo tam hrali od začiatku) to už dávno nehrajú, takže nemyslím, že ten rozdiel v schopkách by bol až taký priepastný. Ale neviem možno sa mýlim no.
 

DeletedUser11262

Hosť
A aké riešenie by si navrhoval? Tí hráči čo tam sú by sa len ťažko chceli vzdať svojich získaných schopností z úloh, ale určite by mnohí z nich chceli premigrovať...

Nie ja som to pochopil a neviem síce ako dlho funguje svet Texas, ale nechce sa mi veriť tomu, že by niekto mohol mať 620 + schopností. Mnoho hráčov (tých čo tam hrali od začiatku) to už dávno nehrajú, takže nemyslím, že ten rozdiel v schopkách by bol až taký priepastný. Ale neviem možno sa mýlim no.
Rick môže mať pravdu, ale toto je jediný spôsob ako opäť nakopnúť hru. Aj napriek tomu, že hráči, ktorí dôjdu budú možno silnejší, ale s tým si určite nejako poradíme.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nebolo by to automaticky, v Texase by sa musela opäť spraviť anketa. Hráči by si mohli odsúhlasiť, či si niečo také vôbec želajú.

Cez víkend to zosumarizujem a pošlem do InnoGames.
 

DeletedUser11114

Hosť
Tak z Delaware ja osobne by som určite chcela migrovať na Texas ako neškodná staviteľka (na boj) :D Na El Pase sa nechcem vzdať súčasnej postavy, takže iná možnosť by pre mňa nebola.
 
Čo hovoríte na takéto niečo:

Texas -> Delaware, El Paso
Arizona -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Buffalo -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
California -> Texas, Delaware, El Paso - a uzavrieť už svet
Delaware -> Texas, El Paso
El Paso -> Texas, Delaware?

No ja osobne som za migráciu ale keď už tak nech to ide len jedným smerom na jeden svet čiže na El Paso lebo akonáhle by sa dalo migrovať rôznymi smermi na rôzne svety už by podľa mňa zmizla celá pointa migrácie a to aby sa nahrnulo na jeden svet čo najviac aktívnych hráčov lebo takto by skackali hráči hore dole podľa toho kde majú viac známych a kde by im to viac vyhovovalo. Migrácia síce nie je hĺbkovým a dlhodobým riešením toho že hra je mŕtva skrz naskrz ale ako dočasné riešenie to určite prospeje aspoň na Delaware to po migrácii na taký rok veľmi slušne ožilo.
 

DeletedUser10557

Hosť
suhlasím s tomikom že jedným smerom t.j. na jeden svet by bolo najlepšie :)
 
Hore