Migrácia na El Paso

Ste za to aby sa spustila migrácia na El Paso?

  • Áno

    Hlasy: 44 93,6%
  • Nie

    Hlasy: 3 6,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser10862

Hosť
Áno na 1 svet a to na el paso... inak to nemá význam. Treba dať všetkých aktívnych dohromady a nie ich zasa rozdeliť.
 

DeletedUser11258

Hosť
Ja som proti migracii. Nechcem, aby sa s Pasom stalo to, co s Texasom. Viz. citacia z profilu jedneho veterána: "Už väčší blud nevedel nikto vymyslieť ako presun hráčov z iných svetov do sveta1. Bol to svet veteránov a teraz je z toho jeden veľký bordel!"
 

DeletedUser10911

Hosť
Ja som proti migracii. Nechcem, aby sa s Pasom stalo to, co s Texasom. Viz. citacia z profilu jedneho veterána: "Už väčší blud nevedel nikto vymyslieť ako presun hráčov z iných svetov do sveta1. Bol to svet veteránov a teraz je z toho jeden veľký bordel!"
To radšej bude svet veteranov bez bojov ako by si mohli lepšie zahrať? :D na texase to žije tak ako v černobyle.. migracia by im určite pomohla
 

DeletedUser6745

Hosť
Nebolo by to automaticky, v Texase by sa musela opäť spraviť anketa. Hráči by si mohli odsúhlasiť, či si niečo také vôbec želajú.

Cez víkend to zosumarizujem a pošlem do InnoGames.

Bude tá anketa na Texase?
Bola aj nejaká odozva od InnoGames?
 

Deleted User - 4

Hosť
Mám pre vás dobrú a zlú správu.
Takže najprv tú zlú.
Anketa na Texase nebude, InnoGames nepovolí migráciu do sveta, v ktorom nie sú aktivované všetky Prémiové funkcie.Taktiež nepovolia obojstranné migrácie tj, do nejakého sveta a z neho.
No a teraz tú dobrú.
Migrácia do El Pasa nám bola schválená, bude tam možné migrovať zo svetov Arizona, Buffalo, California a Delaware. Najprv to musia nastaviť technici, keď to bude všetko pripravené a funkčné, oznámim to na fóre :)

Čo sa týka uzavretia svetov Arizona, Buffalo, California, nad tým ešte musia v InnoGames porozmýšľať, keď bude ohľadom tohto niečo nového, napíšem. Je ale dosť možné, že sa to udeje do konca roka.
 

DeletedUser11419

Hosť
Dávam ti like Linteo konečne sa s tým pohlo a svet ožije.. Zato ti pošlem 20 rakiet.
 

DeletedUser10557

Hosť
Ja by som rád vedel či bude stále možné prejsť aj na dela (z arizony, buff,cali)
 

DeletedUser10557

Hosť
Takže budeme si môcť vybrať kam sa chceme presunúť ? :) už rovno pri migrácii paso/dela
 

DeletedUser6745

Hosť
Mám pre vás dobrú a zlú správu.
Takže najprv tú zlú.
Anketa na Texase nebude, InnoGames nepovolí migráciu do sveta, v ktorom nie sú aktivované všetky Prémiové funkcie.Taktiež nepovolia obojstranné migrácie tj, do nejakého sveta a z neho.
No a teraz tú dobrú.
Migrácia do El Pasa nám bola schválená, bude tam možné migrovať zo svetov Arizona, Buffalo, California a Delaware. Najprv to musia nastaviť technici, keď to bude všetko pripravené a funkčné, oznámim to na fóre :)

Čo sa týka uzavretia svetov Arizona, Buffalo, California, nad tým ešte musia v InnoGames porozmýšľať, keď bude ohľadom tohto niečo nového, napíšem. Je ale dosť možné, že sa to udeje do konca roka.

Paráda Linteo, dobre si to vybavil :)))

Akurát je škoda toho Texasu, lebo je to tam ako po vymretí a hráči čo to tam ešte hrajú by určite privítali možnosť presunu na aktívny svet.
 
Hore