Migrácia na inú jazykovú verziu

Ahoj Crony!

Viem, že migrácia je jedna z častejšie preberaných tém na tomto fóre a že hráči sa viac-menej pýtajú furt na to isté. Každopádne, moja otázka je (trošku) iná. Okrem slovenskej jazykovej verzie hrám aj dva svety na anglickej (.net). Nedávno som tam narazil na hráča, ktorý tam pred necelým mesiacom migroval z dánskej jazykovej verzie. Chvíľu som si s ním písal a dozvedel som sa, že od ohlásenia migrácie na .net po reálny začiatok migrácie prešli skoro tri roky a že svet, z ktorého migroval, bol veľmi starý a bolo na ňom cca 30 aktívnych hráčov.

Veľmi ma mrzí celková veľmi nízka aktivita na našich, slovenských svetoch. Mrzí ma to o to viac, že najradšej som mal boje o pevnosť, na ktoré je potrebných asi najviac aktívnych hráčov (v porovnaní napríklad s plnením úloh, duelmi, alebo dobrodružstvom). Zároveň ma to mrzí aj z toho pohľadu, že na Dela hrám už viac ako 3 roky (a to je tam veľa hráčov, ktorí tam hrajú podstatne dlhšie). Za tieto roky sa mi podarilo, tak ako veľa iným hráčom, získať veľa rôznych vecí, súprav, dostať sa dosť ďaleko v remesle, zarobiť kopu dolárov... a to všetko je mi teraz na našom polomŕtvom (alebo skôr úplne mŕtvom) svete na nič, no keďže som tam strávil toľko času, tak by ma mrzelo svoju postavu, s ktorou už aj tak v podstate nemám čo robiť, zmazať.

Chcel by som sa teda opýtať, ako veľmi reálna je takáto migrácia na .net z našich, slovenských svetov, keďže, aj napriek tomu, že na salónoch je stále 20-30-40, niekedy 50 online hráčov, je celková aktivita na našich svetoch dosť biedna, a skôr upadá, a to dokonca aj na Delaware - svete, na ktorý smeruje drvivá väčšina migrácií na našom serveri.

Ďakujem!


S pozdravom,

maros.
 
My na Texase sa snažíme o migráciu už nejaký ten rok ešte za čias Lintea :D Texas je tak mŕtvy svet, že maximálne čo tam chodíme robiť je poohovárať sa medzi sebou :D včerajší boj 9 na 20 hovorí za všetko :D ak chceš migrovať tak musíš počkať, lebo skôr sa začne Zem točiť opačne ako to, že z niektorého sveta dajú migráciu....
 
No ja som už pred nejakým časom začal hrať práve anglické svety, lebo tam je aktivita stále dosť vysoká... ale na Dela mám určité veci, ktoré sa už nedajú získať, tak je škoda, že sú mi tam na nič a zároveň by bolo fajn, keby sa mi ich podarilo dostať na nejaký aktívny svet :D
 

Crony

Člen tímu
Zdravím,

momentálne sa takáto individuálna migrácia naozaj neplánuje, na inú jazykovú verziu. V prípade dánskej verzie to nebola migrácia ale v podstate zlúčenie, kedy celá dánska verzia prešla pod .NET (teda tí hráči, ktorí chceli samozrejme, niekde pokračovať).
Akonáhle by sa čokoľvek zmenilo, budeme o tom samozrejme informovať.
Vďaka.
 
Tak potom takéto zlúčenie by mohlo byť aj medzi svk a cz. Lebo ako už aj mňa to prešlo úplne ani zadať prácu sa mi nechce a som tu asi po mesiaci
 
Zdravím,

momentálne sa takáto individuálna migrácia naozaj neplánuje, na inú jazykovú verziu. V prípade dánskej verzie to nebola migrácia ale v podstate zlúčenie, kedy celá dánska verzia prešla pod .NET (teda tí hráči, ktorí chceli samozrejme, niekde pokračovať).
Akonáhle by sa čokoľvek zmenilo, budeme o tom samozrejme informovať.
Vďaka.
Pochválen,

ako je všade hore napísané, zrejme nikto by nebol proti zlúčeniu s hocijakou verziou, Mohli , by ste sa o to aktívne zaujímať a urgovať to čo najviac. Aktivita je nulová. To je holý fakt a veľmi silný argument, ktorým ak chcete a to dúfam že hej, viete toto zlúčenie/migráciu pretlačiť. Lepšie to už na SK svetoch nebude a ľudia budú len odchádzať a doplatí nato inno ( menšie zisky).
Koniec koncov neobstojí ani najsilnejší argument , že však nové svety zarobia, lebo nezarobia, to čo sa zarábalo naprieč celým SK westom keď to ako tak žilo.
Na SK verzii už neexistuje svet kde sa aktívne hrá , z toho dôvodu je skôr nutnosť ako prianie, s tým niečo robiť a od toho ste tu aby ste komunite pomohli a aktívne sa o to snažili a tlačili na inno dôkazov že je SK westu koniec je veľa.
Bolo by to to najlepšie čo by ste pre nás mohli urobiť a boli by sme Vám zato nesmierne vďačný.
 
zbytocna otazka Linteo aj Crony ti odpovedia zbytocne blablabla nejde to blababla nejde to blabla skusime vybavit a ine dristy...
 
SK komunite už roky nikto nepomohol, tu už odzvoní iba umieračik.... keby človek videl aspoň snahu, ale ako píše zorro iba prázdne dristy do vzduchu
 
Každopádne, ak by sa to aj schválilo, tak čím dlhšie sa to bude odkladať, tým menší zmysel to bude mať, pretože väčšina aktívnych hráčov už prešla na inú jazykovú verziu, alebo sa na to už vykašľali.
 
Ja osobne som začal hrat cz server a ta aktivita tam je asi taka ked bolo ešte El paso na SK,polka už čaka na novy svet a iba stavaju jak telce

Určite by to pomohlo keby bolo take zlučenie lebo hrači ešte su ale neni motivacia .
 
Dánsky (či nórsky?) west zrušili úplne, preto mohol migrovať.

Koniec koncov, nakoniec aj tak celý west skončí na jednom spoločnom international serveri :)
 
Hore