Migrácia z Texasu

Chceli by ste aby sa spustila migrácia z Texasu?

  • Áno

    Hlasy: 24 70,6%
  • Nie

    Hlasy: 10 29,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    34

DeletedUser

Hosť
Gratulujem, takže hráči, čo chceli sa dostať inde a konečne si poriadne zahrať west, pomaly s prepáčením skapú na umierajúcom svete...S radosťou môžem časom zrušiť môj 8 ročný účet...Fakt nádhera...a čo tak povoliť migráciu hráčom, čo zahlasovali áno? :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Nemam co dodat, plne sa stotoznujem s chlapcami, ja sam som zbierac, vymienac a obchodnik, ale neobetujem kvoli tomu hracov co tam hraju roky a nekladiem svoje vymeny a zarobky nad nich, radsej ich mat na jednom svete kde to bude zit nez ich nechat skoncit s hrou.. je to smutne, skoda ze k tomuto vysledku pomohli ludia co maju texas uplne na haku a tym aj hracov ktorí tam hraju... chapem ze je nutne sa prisposobit väcsine ale zas 190 hracov ktorí hlasovali za ano, na takom svete ako je texas je viac nez dost, osobne som cakal tak 200 hlasov dokopy... mozno by sa to mohlo prehodnotit pretoze dalsie hlasovanie mozno nebude ani do roka, a potom z tych hracov co to este vydrzia a budu chciet odijst bude polovica z dnesneho poctu, zatial co na druhej strane ich bude stale 220 pretoze po väcsine su to zbieraci, vymienaci a obchodnici ktorí hladia len na seba a na svoje ucty...
 
Hore