Migracia - Juarez

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravim,
chcel by som sa opytat kedy sa spusti konecne migracia zo sveta Juarez?

Kazdy den je tam sotva max 10 ludi na salone (vratane mna)
1671140335777.png

a celkovo to hra: 254 ludi
1671140371309.png
z toho 200 ludi je viac ako lvl 10

Pytam sa z toho dovodu, lebo uz mi chybaju trhy - nemam ako plnit remeslo lebo nikto mi nic nechce predat a hlavne duely. Dakujem za odpoved a prajem pekny den.
 
Vše má svoji cenu.

Kéž by nějaký inženýr byl osvícen a prosazoval zrušení všech serverů s výjimkou mezinárodky, kéž by. Protože jestli vám přijde ruské kolo nudné alespoň tak jako mně, měli by jste si na něj zajít.
 

Crony

Člen tímu
Zdravím,
predpokladám, že to bude jeden z nasledujúcich svetov, kde sa migrácia spustí.
Na všetky naše svety, kde sa to pravidelne monitoruje, sa pýtame v priemere 2x do mesiaca, čiže akonáhle budeme vedieť nieťo konkrétne, budeme vás o tom okamžite informovať.

Vďaka.
 
Ja som to tam zabalil , prestalo ma to baviť na tom svete .
Zdravim,
chcel by som sa opytat kedy sa spusti konecne migracia zo sveta Juarez?

Kazdy den je tam sotva max 10 ludi na salone (vratane mna)
Zobraziť prílohu 1638

a celkovo to hra: 254 ludi
Zobraziť prílohu 1639
z toho 200 ludi je viac ako lvl 10

Pytam sa z toho dovodu, lebo uz mi chybaju trhy - nemam ako plnit remeslo lebo nikto mi nic nechce predat a hlavne duely. Dakujem za odpoved a prajem pekny
 
prave preto primominam toto vlakno, tiez rozmyslam ze to zabalim na tom svete lebo tam nemam koho duelovat
 

Crony

Člen tímu
Tak sa vrátime k téme.
Určite si viete nájsť veľa priamych komunikačných kanálov. Vďaka.

Dopytoval som sa znova, ako to vyzerá s migráciou z iných svetov mimo Iowy, dostali sme uistenie, že sa to bude horlivo monitorovať v nasledujúcich mesiacoch na tomto konkrétnom svete.
 
bolo by na čase fakt ani boje nie sú, trh je prázdny, remeslo som pozliepal nejak aj to boli vypisovačky všetkym 10tim ľuďom (-zorro), odpísal mi asi jeden človek… ten svet umrel do kompletky… ponuky na nugety v hodnote 150% bonusu, ktoré som nevidel za celý čas ako som aktívne hral mi teraz vyskakujú každý týždeň pomály, ale načo to kupovať? nemám problém podporiť niečo, čo má zmysel… reálne nie len ten svet stojí za houby ale aj aj podpora tejto hry… viacerí sme sa dožadovali zmeny a písali do INNO, prepáč @Crony ale fakt si slabý… taktiež vidím rozdiel v jednaní keď som nugetil nebol problém vyriešiť hocičo, teraz keď som do toho nedal už x mesiacov peniaze došlo aj na bodíky trestné za nič proste je tu dvojaký meter a robíte si to samy, že táto hra umiera… taktiež by bolo dobré otvoriť migráciu na Texas možno by tam šlo viacero hráčov alebo radšej spraviť jeden alebo dva svety max… prípadne aspoň ten trh spraviť globálny ako je napríklad dobrodružstvo ale najlepšie by bolo možno fakt ten jeden svet a bolo by to asi najlepšie riešenie, možno by ste z hráčov ešte nejaké tie €€€ vyžmýkali , teda aspoň z tých súťaživých, ktorí chcú byť konkurencieschopní… stačí možno len zapojiť mozgové závity a miesto nových svetov radšej robiť dočasné o gringo veci napríklad kde by sa dalo nugetiť možno by to prinieslo viac korún do kasy ako tie nové svety, čo sú po pol roku mŕtve
Amen
 
Normalne by som nereagoval ale zas si ma berie tento lamak do huby:pff: pises nenavistne urazlive profily, len zato ze som ta rozbil v rybarovi, naco si sa nasledne zrutil a potom nariekas a nadavas na podporu.

WonderGuy: neviem kto máte redyho vo friendoch ale ked tu bude nech mi napiše že mu chcem dať veci a peniaze
.

Fakt tragikomicke ako tu splietas nejake hoaxy a uletene science fiction teorie, ako ti podpora krivdi, lebo si nekupujes nugety :DCrony si robi svoju pracu dobre a spravodlivo, tak prestan nariekat,. Dalej som netocital tu tvoju zliataninu, lebo ma rozbolela hlava ked pises jednu vetu na 5 riadkov....


Ale k teme:
Som rad ze crony toto riesi a pyta sa neustale na migraciu. Zato ze tu nie je aktivny, neznamena ze nekomunikuje s innom. Drzim mu palce a dufam, ze coskoro si zabojujeme na delawere a porovname si tam sily.

Este dodam, ze vidim velky posun na bete serveri, kde novy admin je velmi aktivny a ochotny.
 
Naposledy upravené :
Normalne by som nereagoval ale zas si ma berie tento lamak do huby:pff: pises nenavistne urazlive profily, len zato ze som ta rozbil v rybarovi, naco si sa nasledne zrutil a potom nariekas a nadavas na podporu.

WonderGuy: neviem kto máte redyho vo friendoch ale ked tu bude nech mi napiše že mu chcem dať veci a peniaze
.

Fakt tragikomicke ako tu splietas nejake hoaxy a uletene science fiction teorie, ako ti podpora krivdi, lebo si nekupujes nugety :DCrony si robi svoju pracu dobre a spravodlivo, tak prestan nariekat,. Dalej som netocital tu tvoju zliataninu, lebo ma rozbolela hlava ked pises jednu vetu na 5 riadkov....


Ale k teme:
Som rad ze crony toto riesi a pyta sa neustale na migraciu. Zato ze tu nie je aktivny, neznamena ze nekomunikuje s innom. Drzim mu palce a dufam, ze coskoro si zabojujeme na delawere a porovname si tam sily.

Este dodam, ze vidim velky posun na bete serveri, kde novy admin je velmi aktivny a ochotny.
moj zlatý pamätam ako som si siel dat KO o teba a rozbil som ta pastou
 
suhlas a preto si sa nervovo zrutil ako si prehral nad rybar obleckom :D :D :D


WonderGuy: neviem kto máte redyho vo friendoch ale ked tu bude nech mi napiše že mu chcem dať veci a peniazedebo.png
 

Crony

Člen tímu
Vidím, že sviatočná nálada prekypuje.
Ďakujeme za príspevky do diskusie, ktorá týmto končí.

Akonáhle budeme mať novinky ohľadom migrácie, dáme vedieť. Pekné sviatky plné pohody prajem :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore