Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak po dnešnom zápase som na našich chlapcov hrdý. aj napriek prehre podať takýto výkon v pomere 35:33

Ďalši zápas bude zajtra proti domácim švedsko:SLOVENSKO o 18:15 asi na sport 1

Program zápasov D-skupiny:
1. kolo:
štvrtok 13. januára: Švédsko - Čile (20.15 h)
piatok 14. 1.: Kórejská republika - Argentína (18.15), Poľsko - Slovensko (20.15)
2. kolo:
sobota 15. 1.: Čile - Kórejská republika (16.15), Slovensko - Švédsko (18.15), Argentína - Poľsko (20.15)
3. kolo:
pondelok 17. 1.: Slovensko - Argentína (16.15), Poľsko - Čile (18.15), Švédsko - Kórejská republika (20.15)
4. kolo:
utorok 18. 1.: Čile - Slovensko (16.15), Kórejská republika - Poľsko (20.15), Švédsko - Argentína (20.15)
5. kolo:
štvrtok 20. 1.: Kórejská republika - Slovensko (16.15), Argentína - Čile (18.15), Poľsko - Švédsko (20.15)

Slovenskí hádzanári vstúpili do 22. majstrovstiev sveta tesnou prehrou s Poľskom 33:35. V jubilejnom 20. vzájomnom stretnutí oboch tímov sa zrodila jedenásta výhra bronzových medailistov z MS 2009. Zverencov trénera Zoltána Heistera čaká už v sobotu o 18.15 ďalší favorit D-skupiny domáce Švédsko. Z osporte

Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pol hodinu začína zápas Švédsko:Slovensko favoritmi su samozrejme Švédi ale uvidíme čí neprekvapia aj naši.ak tu chodíte napiste nazor

DeletedUser

Hosť
Slováci výborne začali, Petro sa opäť zaskvel na pivote (1:0) a Štochl mal v priebehu troch minút na konte viac (tri) zákrokov ako za celý duel s Poliakmi. Rovnako ako Chile viedli aj hráči s dvojkrížmi nad domácimi 4:2 a hoci Švédi rýchlo otočili na 8:6, odpor Slovákov neustal podľa vzoru Juhoameričanov. Heisterovmu tímu sa v ofenzíve darilo, na zápas so Švédmi výborne nadviazal Tarhai a dobre fungovala aj súhra s pivotom, kde od Petra prevzal štafetu Kopčo. Horšie to už ale bolo v obrane. Štochl síce prevádzal formu, akou je v národnom tíme známy a zneškodňoval jednu severskú strelu za druhou, no odrazené lopty sa len v prvom polčase minimálne šesťkrát dostali do rúk "tre kronor", ktoré z otvorených pozícii už nezaváhali. Nebyť tohto nešváru mohol sa slovenský náskok utešene rozrastať. Postupne sa ale na švédskej strane rozchytal aj "náhradník" Sjöstrand a prispel k obratu skóre. Do druhej časti šli Slováci len s jednogólovým náskokom, ale v priebehu piatich minút už boli Švédi vzdialení na päť krokov. V útoku pôsobili staticky a v obrane nepridali v dôslednosti (16:21). Keď ani na trikrát neubránili pivota Karlssona, ktorý zvýšil na šesť, Heister siahol po tajme, hoci ubehlo ešte len niečo cez sedem minút z polčasu. Aj po ňom však kraľoval vo švédskej bránke gólman z FC Barcelona, ktorý tak zakladal jeden úspešný vikingský nájazd za druhým. Slováci boli už zrelý na uterák a hoci po surovom zákroku Larholma na naskakujúceho Urbana sa dostali do dvojnásobnej početnej výhody, Sjöstrand zlikvidoval aj sedmičku Kukučku a následne slovenský poltucet vycvičil junior Du Rietz (17:27). V plnom počte už Švédi v záverečnej štvrťhodinke umučenie dezorganizovaných Slovákov pohodlne zavŕšili.

dost ma censored ale co narobime

DeletedUser

Hosť
prepačte ze to tu neije aktualizovane ale dostal som ban

aj treti zápas prehrali naši chlapci a to proti argentine. postupova šanca je uz minimalna to by muselo svedsko prehrat s cile :D